Skocz do zawartości

Zlot polskich weteranów=dwusuwów?


fenix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

A to kicha...

A rok temu jak sie umawialismy, to nic sie nie chwaliles, ze prawka nie masz, a twardo chciales jechac  :roll:.

No coz, jakos bedzie trzeba to obejsc...

Jedziemy do Miechowa!

Pozdrawiam

jakbys sie przyjzal na te pare linijek tekstu pod moim avatarkim to bys zobaczyl magiczna liczbe 16 przy napisie "wiek" i byloby juz wszystko jasne :)

w przyszlym roku w czertwcu moge najwczesniej zaczac kurs na prawo jazdy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ale rok temu, to jeszcze nie bylo za kadencji Shreka - a wiec nie bylo czegos takiego jak wiek pod Avatarkiem  :).

a no fakt :oops:

 

Teraz juz wiem ile masz lat i ze jest to niewatpliwie spory problem ;).

nie taki znowu duzy, wystarczy zeby starszy mial sprawne auto to jedziemy na zlocik :D

 

Pozdrawiam

ja Ciebie rowniez :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto i strona organizatora zlotu wsk w Świdniku. :)

http://www.mok.swidnik.pl/motocykle.htm

 

Chcą z ludzi zedrzeć po 60 zł za wjazd i to jeszcze przedpłata na konto :)

 

Wybiera się ktoś z forum ?? ja raczej tak, no chyba, że bedzie bardzo cienko z gotówką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam tylko jedno pytanie - dlaczego caly czas pomijacie JAWE!!!!! jelzie nie jestescie na tyle ortodoksyjni zeby puzsczac tylko polskie 2t a mowimy generalnie o demoludach to przeciez zza naszej polodniowej granicy calkiem dobry sprzet jest :D jestem, ciekaw czy uda mis ie wybrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
dlaczego caly czas pomijacie JAWE!!!!!

W tym przypadku nie chodzi chyba o pomijanie konkretnej marki motocykla. Organizatorom chodziło o jedną - w ł a s n ą - markę motocykla. A ponieważ pozostałe polskie motory są blisko z WSK-ą spokrewnione to ... itd.

Czyli w założeniu ma to być zlot promujący potrzebę wygrzebywania z niepamięci tego, co zostało jeszcze do uratowania z polskiej historii motocyklowej.

A chyba tylko tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...