Skocz do zawartości

Zlot polskich weteranów=dwusuwów?


fenix
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest bardzo dobre pytanie!! W ubieglym roku w Lęborku miał byc zlot motocykli, które były sprzedawane po wojnie w polskich sklepach, ale odwołano imprezę z powodów niewiadomych. Czyzby obawiali sie najazdu niezliczonej rzeszy demoludów?? :o Przecież tych motocykli jeżdżą tysiące! Są ludzie, którzy śmigają takimi sprzętami z zamiłowania i z szacunku dla historii naszych ojców i dziadków. Są też i ci, dla których WSK czy MZ są jedynymi dostępnymi maszynami, w sensie ceny zakupu, jak i kosztów utrzymania. Ja na pewno zrobiłbym wszystko, żeby być na takiej imprezie!! Tylko kto i kiedy ją zorganizuje?? W marcowym Świecie Motocykli ma być kalendarz imprez na bieżący sezon. Zobaczymy czy ktoś pomyślał o nas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Eee... Nie bądźmy tacy ortodoksyjni! Jak byś się czuł, gdyby Cię nie wpuszczono na zlot 4taktów? Niechby wjeżdżały też inne maszyny, nawet współczesne japonie. Ale myślę, że gdyby imprezę nagłośnić jako zlot dla demoludów i dwusuwów to i tak wielu szlifierkowców nie przyjechałoby sądząc, że impreza dla nich byłaby nudna. Tylko czy ktoś pomyśli o takiej imprezie?? Myślę, że mógłby to być naprawdę duuuuuzy zlot, w sensie ilości maszyn. CZEKAMY na jakąkolwiek inicjatywę!

Pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Qler, tym razem w morde jeza musimy wziac sie w obroty i zmontowac jakis wypad gdzies. Nawet nie dwudniowy, spotkac sie rano gdzies w ustronnym miejscu, troche pohalasowac po okolicach dwusuwami i do domqw. No chyba, ze dwudniowka, ale to jeszcze do ustalenia.

 

Generalnie, moznaby zmontowac impreze: WSK - WFM - SHL - MZ :D. No, mozna dodac jakies Junaki :D.

Najbardziej zalezaloby mi w takim spotkaniu na tym, zeby gdzies razem, w kolumnie polskich starych dwusuwow sie przejechac. Czujecie? Np. 10 takich pojazdow w kolumience defiladka przez srodek miasta :D. Obfotografowac, potem opisac i do SM :).

 

Ja sie pisze. Mam nadzieje, ze nie bede mial WSKi w proszku. Zawsze od bidy zostanie MZta, choc to juz nie ten klimat.

Najlepiej bedzie, jak gdzies w kwietniu zalozymy nowy watek o tym. A tymczasem szukac odpowiedniego miejsca :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... Nie bądźmy tacy ortodoksyjni! Jak byś się czuł, gdyby Cię nie wpuszczono na zlot 4taktów? Niechby wjeżdżały też inne maszyny, nawet współczesne japonie.

Osobiście nie mam nic do 4taktów i spodziewam się, że też będę jeździł japonią. Może to było spowodowane tym, że kiedyś chciałem jechać na zlot, ale jak powiedziałem przez telefon ze to dwusow to od razu mi podziekowali. Z drugiej strony nie ma sie co dziwic, bo organizatorem byl MC. Jestem za i mam nadzieje, ze cos ruszy.

pozdrawiam 2 i 4takty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takim zlocie 2-suwow czytalem kiedys w ŚM. Poszukam w ktorym numerze (troche sie tego uzbieralo przez kilka lat:)).Na taki zlot bym sie wybral ale chyba nie na moim Romecie :D No, moze kiedys jak zdam prawko i kupiw jakas zarejestrowana WSKe :D. Zdenerwowalem sie ostatnio jak uslyszalem o podwyzce cen za kurs na prawo jazdy... Wrr...r Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

w dniach 19-20 czerwca ma odbyć się zlot wuesek i innych demoludów w Świdniku, połączony z obchodami dni miasta. Niestety szczegułów nie znam, ale jak będę cokolwiek więcej wiedział to napisze. Osobiście jestem mocno zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...