Skocz do zawartości

plyn do chlodnic Suzuki


Kacer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie :clap:

Już czas na następną zadymę?

Nie ma sensu się sprzeczać. To jest motocykl bardzo z bardzo wysilonym silnikiem i powinno się go zalać motocyklowym płynem do chłodnic. Nie mieszanką płynu z wodą ale samym płynem.

Dyskusja na temat mieszać czy nie jest dobra do działu przy piwie ale nie w mechanice.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syf o którym mówicie to czerwone Borygo - wynalazek taki powoduje korozje, w każdym razie tak zawsze było jak ktoś zalał to cos do samochodu (w Fiatach wszelkiej maści nawet korodowały broki). Petrygo to też najniższa półka. Zalej dobry, markowy płyn do chłodnic alu i będzie po problemie.

 

Pawel

Dokładnie tak. Czerwone borygo nie zabezpiecza przed korozją. Kiedyś osobiście wbijałem nowe broki w blok Transita, który dziesięć lat na tym jeździł.

 

Pawel korozja co to oznacza w Twoich slowach? blok 10 letni w ktorym jest rdzawy nalot?

Nie myl pojęć. Blok i brok to nie to samo.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za płyn co jest taki ostro żółty, żółtawo-zielonkawy, oczojebny, miałem nim zalaną hondę jeszcze w Szwajcari a teraz w Polsce chciałbym trochę dolać bo robiłem to i owo i się troszkę wylało...

Jeśli mi sie dobrze wydaje to jest to Almatin. Opis koloru sie zgadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...