Skocz do zawartości

Czy Stolica Mikołajuje?


tita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo, spokojnie. Newsa do motognu napisał Wookash, czytałam go przed wysłaniem i szczerze mówiąc jakos umknęło mi to, że może to byc odebrane jako akcja motogenowa... B3wolf-jeśli jest taka mozliwość, to dla świętego spokoju poproszę o zmianę na "Warszawscy motocykliści mają zaszczyt...".

 

A teraz udaję się na grono sprobowac ogarnąć tamten bajzel i dowiedzieć się co konkretnie jest kupione ;)

 

Edit: No więc jeden z Gronowiczów kupił ok. 50 takich małych maskotek :)

 

Miśka-czy prezenty dla najstarszych dzieci aktualne?

 

Do reszty-kto sie orientuje co może sprawić frajdę dzieciom z podanych przedziałów wiekowych? Ja już chyba za stara jestem i nie pamiętam co się wtedy robiło :icon_rolleyes: (I nie pisać mi tu o prezerwatywach i piwie :P )

 

Aśka,

jeśli nie zgłoszą się chętni na prezenty dla najstarszych dzieci to ja oczywiście to załatwię.

Tak jak pisałam wcześniej dostarczę jeszcze prezenty dla młodszych dzieciaków ale jeszcze nie wiem ile tego będzie dlatego prosiłam o info co jest już przygotowane żeby uzupełnić braki :smile:

 

Ponieważ ja będę jechała puszką mogę zabrać ze sobą jeszcze dwie osoby które nie będą na moto. Jeśli ktoś jest chętny to niech do mi znać na komórek ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo, spokojnie. Newsa do motognu napisał Wookash, czytałam go przed wysłaniem i szczerze mówiąc jakos umknęło mi to, że może to byc odebrane jako akcja motogenowa... B3wolf-jeśli jest taka mozliwość, to dla świętego spokoju poproszę o zmianę na "Warszawscy motocykliści mają zaszczyt...".

 

 

Moze ja wtrace swoje trzy grosze. Cel jest szczytny i kazdy kto o tym napisze dobrze zrobi i chyba nie oto byly pretnensje ze artykul sie pojawil.

 

Chodzi o pewne standardy pracy dziennikarskiej - zawsze podaje sie zrodlo wiadomosci a tutaj go zabraklo - info w stylu Informacja prasowa czy zrodlo Internet to troche za malo :wink:

Powinna pojawic sie jak wol adnotacja ze zrodlo informacji pochodzi z forum.motocyklistow.pl i bynajmiej nie chodzi tutaj o to kto rozpoczal akcje ale gdzie mozna dalej szukac informacji o calej imprezei bo wkoncu na forum pojawiaja sie ciagle jakies szczegoly.

 

Ale konczac juz te dziennikarskie wywody nie ma co dalej ciagnac tej sprawy :wink: .

 

Fajnie ze akcja jest zauwazana i oby jak najwiecej osob sie pojawilo.

Ja dzisiaj jade zorganizowac jakies owoce bo cukierow chyba bedzie juz sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mea Culpa! Ja napisałem! No ale się nie poczuwam...

Robimy akcje dla dzieciaków jako grupa mniej lub bardziej znajomych, nie robimy tego z ramienia 4um.m.pl tylko z naszej własnej inicjatywy.

Chłopaki z Motogenu po moim słówku o akcji od razu zaoferowali sie z pomocą w organizacji- zgodziłem się, bo to zawsze jakiś pewny punkt odniesienia. Motogen ufundował dzieciakom cukierki- na te cukierki możemy liczyc w 100%, sorry- na wszystkich zapisanych motocyklistów tu, czy gdzie indziej przy np. deszczu ze śniegiem nie bardzo. Już za samo to należy im się odniesienie w newsie- jako partnera w organizacji. Przede wszystkim medialnego patrona, który nagłaśnia (jak mało co) i uwiarygodnia NASZĄ inicjatywę- co z resztą podkreśliłem już w pierwszym zdaniu tegoż popełnionego newsa.

 

Przy okazji chciałbym im jeszcze raz podziękowac za okazaną pomoc!

Edytowane przez Wookash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat motogenu jest zalatwiony. A akcja faktycznie ma sporo ojców i matek ;), bo tak:

-pomysł jest wrzuciła Tita na forum

-koncepcja została rozwinięta na forum

ale:

-na gronie załatwili szpital(no tu akurat gronowo-forumowy Wookash się wykazał :bigrazz: ) i DD

-z grona jest chętnych zdecydowanie więcej(a ile osób przybędzie to juz inna sprawa)

-gronowicze też się zaangażowali w akcję i pomagają jak mogą, zalatwiają prezenty itd.

no i:

-motogen zajął się przekazaniem informacji i sponsoruje dodatkowe cuksy

 

Dlatego najlepiej będzie w niusie zakończyć na "Warszawscy motocykliści mają zaszczyt..."-z czym nie będzie porblemów(ale tez dajcie im chwilke na korektę :P ).

 

A teraz wracając do tematu:

 

Z planu imprezy wypadl nam Instytut Matki i Dziecka-czyli kończymy w Domu Dziecka, więc w razie czego możemy tam poświęcić dzieciakom więcej czasu.

Poza tym bez zmian.

 

No i główny problem-nadal nie mam pomysłów na upominki, głównie dla dzieci 10-12 i 13-15.... :icon_rolleyes:

 

Aha, Jacek-ja staram się byc takim punktem zbiorczym informacji ;) W skrócie: mamy ok. 50 maskotek, ok. 50 zestawów kredek i kolorowanek, upominki dla dzieci 16-18 lat oraz jeszcze bliżej nie sprecyzowaną paczkę gadżetów(sprecyzowana będzie do jutra)

Edytowane przez Aśka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka - ok, to jutro się odezwę w kwestiach prezentów dla brzdąców, a i dla nastolatków - pomyślę (to już inna liga). Wiek taki, że wszytsko co motocyklowe będzie fajne. Może jakieś koszulki by się udało, ale bez sponsoringu to drogi prezent raczej jest... Pytanie co z motocyklowych gadżetów może być fajne i niezbyt drogie...? Jakieś smycze może, długopisy... Czasami na otwarciu sezonu można kupić z poprzednich lat po piątaku, może ktoś zna organizatorów...? Pomyślę... :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..ale fajnie!! ..cudnie to wszystko wyglada:)

hiihii.. ja przyniose ffaffelki.. z ramienia wlasnego.. :bigrazz: ..chyba można tak incognito?

..bo jakos za specjalnie ani farumowiczka, ani gronowcem [tudziez czyms podobnym;] nie jestem..

nawet warszawianka nie jestem.. o motocyklu juz nie wspomne..

ostrzegam jednak, ze zabiore aparat.. to sie pieknie usmiechajcie:)

 

pozdrawiam

a. :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa w ten piękny jesienny poranek :banghead:

 

Po pracy(tak... jest sobota a ja jestem w pracy :banghead: ) jadę do tesco z nadzieją, że coś ciekawego dla dzieciaczków znajdę.... Więc jakby ktoś w międzyczasie wymyślił i załatwił, to dajcie znać, żeby sie nie powtarzało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leci ktoś z okolic Bemowa-Jelonek?-Woli?Oczywiscie ostrzegam ze bede startowal juz w stroju Mikolajowym :icon_razz: :icon_mrgreen:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Edit listy :)

 

W skrócie: mamy ok. 70 maskotek od kolegów z grona, ok. 50 zestawów kredek i kolorowanek od Tango, upominki dla dzieci 16-18 lat oraz jeszcze bliżej nie sprecyzowaną paczkę gadżetów od Miśki oraz od Jacka0707:

.. 3 lalki (wielkości barbie z mniejszymi dziewczynkami) - dziewczynki 3-9

1x mały buldożer - chłopak 3-9

2x zestawy makijażu - dziewczynki 7-9

2x gumo(żel) do roziągania - płeć obojętna do 9 lat

1x zestaw 2 samochodzików - wbrew pozorom dziewczynki 3-9

1x zestaw kuchenny - patelnia + różne smakołyki w plastiku... dziewczynki 3-9

2x jajko z jakimś składanym dinozaurem - chłopcy 6-12

2x zestaw literek magnesów - obojętnie do 9 lat

2x żołnierzyki chłopcy 3-9

1x ciągnik siodłowy z naczepą - lawetą + 4 małe samochodziki chłopcy do 9 lat

2x zestaw do składania z drewnainacyh elementów - śmigłowiec - chłopcy 9-12

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...