Skocz do zawartości

Knajpy dla motomaniaków


MKP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nie czulam sie wzywana ... zaraz zaraz tylko chyba ja nie jestem kolega :)

pojechalam z przyjemnoscia :) przynajmniej jest sie ciagle z czego smiac:)

a z tego co pamietam, to w szukaniu brakujacej klamki niektorzy byli nadgorliwi :bigrazz:

nie ma to jak poplotkowac miedzy nami dziewczynami :icon_razz:

Edytowane przez nova
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

tak w sumie to absolutnie kapitalnym zajebistym miejscem jest 'czeski raj' na bogusławskiego, w tym samym kierunku co 'alive'. mają tam z 10 rodzajow czeskiego piwa lanego z kija, czeskie paluszki, czeskie czipsy, czeskie orzeszki czeską flage, drewniane ławy i klasyke heavy metalu z glosników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak w sumie to absolutnie kapitalnym zajebistym miejscem jest 'czeski raj' na bogusławskiego, w tym samym kierunku co 'alive'. mają tam z 10 rodzajow czeskiego piwa lanego z kija, czeskie paluszki, czeskie czipsy, czeskie orzeszki czeską flage, drewniane ławy i klasyke heavy metalu z glosników

 

A gdzie dokładnie jest ta knajpa? W nasypie pewnie, tylko na którym odcinku?

 

ucio

 

P.S. A jacyś czescy metale tam przychodzą? Wiesz, krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość komandosek

tak, w nasypie po przeciwnej stronie do tej z ktorej jest Capitol, obok urzedu miasta. czeskich metali nie widzialem, bylem za to w monopolowym wlasciciela czeskiego raju(na ulicy szczęśliwej), ma tam cos ok 300 rodzajów piw.

 

fajna nazwa ulicy, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jest zapomnieć o blokadzie na przednim kole. Wtedy dopiero jest obciach...

 

no jest jest; taki ze cała Polska o tym mówi - farszafka...

 

 

Co do czeskiej knajpy, stanowczo za dużo mowy o piwie...

Powinien być większy wybór oranżadki w woreczkach.

 

:icon_arrow:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee, nic takiego. Kumpel ma w garażu CB swojej dziewczyny i uczyłem sie palić gume. A że byliśmy pijani, to nie ogarnąłem sprzęta...

To w końcu jak to było, rozbiłeś się na CB a kupowałeś klamkę i rury teleskopów do Kawasaki?

Przecież one za cholerę nie pasują.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu jak to było, rozbiłeś się na CB a kupowałeś klamkę i rury teleskopów do Kawasaki?

Przecież one za cholerę nie pasują.

 

jak to.... przecież jak je zamawiałem na allegro, to sprzedający mówił, że pasują do cb, cbr, yzf, gsxr i wsk...

 

znaczy że mnie bydlak okłamał??

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...