Skocz do zawartości

zakupy przez ebay uk


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Szukam osoby która by miala konto na ebay.co.uk bo znalazlem motocykl na który hccialem zalicytowac ale nie mam konta...

jeden forumowicz by mi to moto sprowadzil tylko problem jest taki ze nie mam z jakiego konta zaglosowac ...

Dzieki za wszelka pomoc ;]

 

 

tak w ogóle to chodzi o ten motocykl

http://cgi.ebay.co.uk/Suzuki-Motorbike-GSX...1QQcmdZViewItem

 

wydaje mi sie ze jak cena mocno nie podskoczy to interesujaca oferta ... jak ktos zna dobrze ang to moze mi przetłumaczyc dokladnie jaki jest stan bo cos niecos wyczytalem ale nie wszystko :D

Edytowane przez afish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc pomagam z tłumaczeniem:

 

Wsytaiwma GSXF 600 na sprzedaz, motocykl posiadam od 5 lat, sprzedaje z powodu pozyczki i dwojki dzieci.

Moto jest w b.dobrym stanie (!?) tka dlugo jak go mam.

nowe pokrycie siedzenia, Nexxus 4 w 1 wydech, mocne sprzegło, mini kierunki, czarna szyba, obecnie nowa tylna przednia opona,nowy akumulator, przewody cham. w oplocie, nowe lozyska kol, zloty lanuch lancuch o-ring marki Iris.+zebatki. Ogolnie moto jest ok, jeyny problem to male pekniecie na owiewce z lewej strony ok.2,5 cm dlugie, latwe do naprawy, lewe lusterko jest pekniete w wyniku wypadku w szopie, nie mailem czasu zeby to zrobic. Bez problemow powinien przejsc przeglad techniczny, moto wystawione na psrzedaz w innych mediach wiec rezerwuje prawo do wycofania...blah blah blah. pomoglbym z ebayem ale jak mam gwarancje ze ktos odbierze moto w danym czasie? Nie chce ryzykowac negatywa. Pozdraiwam.

 

This bike is an excellent runner the only problems being a very small crack on the left hand fairing about 2.5cm long which is easily reparable. The left hand side mirror broken due to accident in shed just not had time to sort it .Should have no problems getting through MOT, This bike is advertised elsewhere so i have the right to end this auction if a sale is agreed elsewhere

delivery may be possible?

Thanks for looking happy bidding!!!

Cash on collection/ Can sort out paypal if needed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sprawa do dogadania jest jak chchesz dam Ci gg do kolesia co sie oglasza ze sprowadza motocykle z anglii

KOlega forumowicz i jak powiedzmy kupie to on po to ma pojechac ...

Tylko powiedzial ze mam znalesc kogos kto mi to zalicytuje

jak cos to podaje gg odezwij sie 2988107

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam. Potrzebuje pomocy przy zakupie kurtki wraz ze spodniami przez ebay uk.

Z miła chęcia dołączyłbym się do zakupów forumowicza, poniewaz nie mam tam konta, a po drugie nie wiem jak tam się wszystko odbywa, a temat jest bardzo PILNY !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to sklep http://www.motocrossmotorbikes.com/ lub pan nazaywa się Dennis Winter to ODRADZAM.

 

Po dwóch miesiącach Paypal zwrócił mi pieniądze. Koleś wysyła/ lub nie, zwykłą pocztą bez jakiej kolwiek kontroli przesyłki, bierze za to ok. 45£. To oczywiście wyjątek ale trzeba eliminować robactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

powinno wyjsc 1050 zł. Nie wiem ale chyba nie ma protektorow CE, sa dostepne za doplata 30 funtow.

 

Nie ejstem tez pewien czy wysylka jest naprawde 40 funtow. Na moje powinna byc wyzsza.

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ejstem tez pewien czy wysylka jest naprawde 40 funtow. Na moje powinna byc wyzsza.

 

Spoko może być taka ja kupowałem buty Enduro i za 35 funciaków przyszły do mnie kurierem a nie pocztą. Trzeba tylko sprawdzić co to za przesyłka i czy jest "tracked "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko może być taka ja kupowałem buty Enduro i za 35 funciaków przyszły do mnie kurierem a nie pocztą. Trzeba tylko sprawdzić co to za przesyłka i czy jest "tracked "

 

Takie kombi wazy duzo wiecej jak buty :)

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Potrzebuje do przyszłego sezonu nabyc drogą kupna torowe owiewki. Przeglądałem zasoby alegro i do SRADa nic nie znalazłem niestety.

 

Natomiast trochę tego jest na angileskim Ebay-u

 

Aukcja1

 

Aukcja2

 

Kupował ktoś coś na angileskim Ebayu? Może ktoś kto tam mieszka mógłby kupić mi to, oczywiscie będe dozgonnie wdzięczy, a jak trzeba to moge cos odpali. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś coś na angielskim Ebayu? Może ktoś kto tam mieszka mógłby kupić mi to, oczywiscie będe dozgonnie wdzięczy, a jak trzeba to moge cos odpali. :smile:

Kupowałem na ebay angielskim wiele razy. Pierwsza sprawa to zobacz, że nie ma wysyłki do innych krajów poza UK. Zawsze możesz napisać do gościa i spytać czy wyśle do PL. Tu dochodzą niestety koszty, czasami niemałe. Przykład- przednie zawieszenie do Ducati kupione za 20 funtów- koszt przesyłki 50 funtów :banghead: . Natomiast w sumie i tak warto było.

Druga sprawa- licytujesz, wygrywasz i prosisz o przesyłkę do UK, do wcześniej ugadanego znajomego. Też tak robiłem kilka razy, opcja najtańsza i dobra, jeśli nie potrzebujesz gratów na wczoraj. Jeśli chcesz, mogę napisać do sprzedającego, w znalezieniu kogoś w UK nie pomogę.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...