Skocz do zawartości

Jak plasuje sie spalanie w enduro 2t 125-250ccm??


motodidi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w co to za moto ze tyle pali ? I gdzie tyle łyka?

 

 

zależy od ridera i warunków, do 5L /H też się da zejść

 

125 łyka więcej od ćwiartki

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy od ridera i warunków, do 5L /H też się da zejść

 

125 łyka więcej od ćwiartki

Ja niestety mam coś nie tak z moto(DT 125), bo na baku(9 litrów) w terenie (moto raczej chodzi powyżej 7 tys obr)zrobie około 40-50 kilometrów. Zubożenie mieszanki nic nie daje, paliwo nigdzie nie "ginie".

 

Normalnie soft enduro palą 5-10 litrów w terenie.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlodi napewno masz coś nie tak i nie pisz tego bo niepotrzebnie straszysz motodidi i innych co to czytają :D

 

18/100 to mi koza nie spali a ma 250 i wyczynowy symetryczny silnik....

 

enduromaster motodidi pisała o enduro a enduro chyba żadne nawet 250 nie wciągnie 18 (zresztą chyba bardzo mało jest 2t enduro o pojemnosci 250 ??mtx kończy na 200 suzuki na 200 yamahy dt175 była największa chyba ale już nie produkują, jedyne co mi przychodzi do głowy to crm250 ale ją tak łatwo spotkać jak inteligentną dziewczyne..chyba że jakiś ktm bo tu nie jestem na bierząco :D )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlodi napewno masz coś nie tak i nie pisz tego bo niepotrzebnie straszysz motodidi i innych co to czytają :D

 

18/100 to mi koza nie spali a ma 250 i wyczynowy symetryczny silnik....

 

enduromaster motodidi pisała o enduro a enduro chyba żadne nawet 250 nie wciągnie 18 (zresztą chyba bardzo mało jest 2t enduro o pojemnosci 250 ??mtx kończy na 200 suzuki na 200 yamahy dt175 była największa chyba ale już nie produkują, jedyne co mi przychodzi do głowy to crm250 ale ją tak łatwo spotkać jak inteligentną dziewczyne..chyba że jakiś ktm bo tu nie jestem na bierząco :D )

No masz racje... no i jeszcze KDX mamy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michoa

 

exc250, kdx250, wr250(yam), wr250(hus), crm250, ec250, ts250 więc trochę tego jest

 

moje exc w żwirowni potrafiło zeżreć cały zbiornik na 40km

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...