Skocz do zawartości

poszukuje


pagi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam taki oto problem, mniejszy badz wiekszy: zgubił mi sie jeden - lewy obciaznik (nie wiem jak to nazwac, na koncu kierownicy po obu stronach jest kawalek metalu - jak dla mnie ociazenie) kierownicy w X11 i teraz tak sie zastanawaim gdzie cos takiego mozna kupic? moze ktos mial podobny problem i pomoglby mi? :wink:

 

dzieki za odpowiedz

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tylko jeden i ma być taki sam, to chyba nie pozostaje Ci nic innego, jak salon hondy i wybecalowanie kupy szmalcu (zapewne) za oryginał

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zgubiłem ciężarek od kierownicy Intrudera to wziełem na wzór ten co został, zaniosłem do tokarza i za kilkanaście złp dorobiłem cały komplet z nierdzewki. Do wyboru też była opcja z mosiądzem, wybrałem stal nierdzewną bo cięższa . Chyba taniej niż z salonu ale za to więcej fatygi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to jest ta wlasnie opcja ktorej wolabym nie wybierac, a czy sa zamienniki?? wiesz moze gdzie ich szukac ?

znaczy nie szukam konkretnie 1 sztuki, moge wziac komplet.

pzdr

 

A akcesoryjne jakieś by Cię nie interesowały? Ja do swojej CBR kupiłem z talaogu PUIG i bardzo fajnie wyglądają, są dłuższe i mają logo z boku :wink: 100 złotych za dwa.

 

Katalog - www.puig.tv

 

Polski dystrybutor - www.puig.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może warto jednak sprawdzić w salonie. Z taki ciężarek do Afryki płaciłem około 60 PLN więc może jednak warto kupić 1 sztukę zamiast kompletu zamienników ?

 

Wpisz tu nr VIN swojego motocykla i zobacz jaka jest cena w EUR, potem przelicz na złotówki i będziesz wiedział jaka mniej więcej jest cena w Polsce:

 

http://zsf-moto.com/?osCsid=dcf6475b85f7b04fad158ad0918c67fa

Edytowane przez hubert_afri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówki oferowane na allegro są wykonane z aluminium i nie spełniają funkcji obciążników.

Mam takich parę na zbyciu za grosze ale mogą spełniać wyłącznie funkcję ochrony kierownicy, jako obciążniki są za lekkie.

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???

Stal nierdzewna - 7800 kg/m3

Mosiądz - 8400-8700 kg/m3 (popularny MO58 - 8500 kg/m3)

Można też z miedzi MHY (8900 kg/m3)

 

pzdr

 

Y ©

 

Dzięki za uświadomienie :wink: Wobec tego ... sądziłem że stal jest cięższa ...

Człowiek uczy się całe życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...