Skocz do zawartości

GSX-R 600 vs 750 vs 1000


Rekomendowane odpowiedzi

lapie za ulobiona zastawe ? :biggrin:

Tego jej szkoda, ale np. 10 minut temu skończyła się awantura :icon_biggrin:. Podobno przez tego "cholernego" gixera nie mam miejsca w garażu.

 

niom.. i 750 wygrywa... żadnego głosu na 600 , słabo :/ .... a taki właśnie zamierzam zakupić :D

Sam się zastanawiam, czy nie nabyć nowej 600tki na 2010. 3/4 jest bardziej uniwersalny, ale na torowisku zbyt "cienki" jestem aby go opanować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Sam się zastanawiam, czy nie nabyć nowej 600tki na 2010. 3/4 jest bardziej uniwersalny, ale na torowisku zbyt "cienki" jestem aby go opanować :(

jak nie zmienisz przełożeń, będzie latać prawie jak przygotowana na tor 600'tka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Podłączę się do tematu. Właśnie mam zamiar kupić gixa tylko że model k2 lub k3. I tu się rodzi pytanie, jaką pojemność wybrać. Nie pytam czy sobie poradzę itp. Tylko chciałbym się dowiedzieć który będzie sprawiał najwięcej frajdy. W zeszłym sezonie latałem sradem 600 i byłem zadowolony. Teraz zastanawiam się nad 3/4 , ale doszły mnie słuchy że nie ma większej różnicy w porównaniu do 600-ki.

Edytowane przez żołnierz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zastanawiam się nad 3/4 , ale doszły mnie słuchy że nie ma większej różnicy w porównaniu do 600-ki.

IMO najlepsze wyjście to poczekać na cieplejsze dni i umówić się na jazdy testowe w Suzuki - przekonasz się sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie beda te ktore wyjdą nowe na ten rok, czyli napewno bedzie 1000 :buttrock: i na to czekam.

 

K3 ci nie udostepnia bo juz jej w ofercie niema. 600 i 750 były w tym roku nowe ale niewiem dlaczego nie było jej na jazdach testowych tzn nie wszędzie (przynajmniej w caravanie jej nie bylo)

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chętnie bym porównał 600 do 750 na dniach otwartych suzuki. Tylko jest jeden problem. Jeszcze nie zrobiłem prawka kat. A. Wstyd się przyznać, ale cóż postaram się zrobić w tym roku. Tylko nie wiem czy porównanie sprzętów z serii k8 jest miarodajne w odniesieniu do k3-k4. Ale już podjąłem decyzję, wybrałem 600 k2. Pozdrawiam.

P.S. Tylko nie wieszajcie na mnie psów za brak prawka po prostu jakoś tak wyszło, mam wszystkie uprawnienia oprócz kat. A. Ale szybko to nadrobię. :notworthy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie beda te ktore wyjdą nowe na ten rok, czyli napewno bedzie 1000 :buttrock: i na to czekam.

 

K3 ci nie udostepnia bo juz jej w ofercie niema. 600 i 750 były w tym roku nowe ale niewiem dlaczego nie było jej na jazdach testowych tzn nie wszędzie (przynajmniej w caravanie jej nie bylo)

Ja tam wypelnilem formularz na stronie Suzuki i nastepnego dnia zadzwonili z Jasklowskiego, zeby mnie umowic na jazde testowa.

Godzinke posmigalem 750, bo mi na niej zalezalo, zeby obadac.

Nowy liter to pewnie jeszcze w tym roku nie bedzie udostepniony do testow, ale 600 i 750 z pewnoscia tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hehe tez pewnie o tym pomysle , no chyba, ze juz wtedy bede smigal wloszczyzna :D

 

Witam !

Widzę że kolega ma podobne przemyślenia do moich ;) Jestem bardzo zadowolony z mojej 3/4 ale wciąż w głowie pulsuje mi i niedaje spokoju cyfra 1098...1098...1098... :crossy:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciiiiiiii - to tajemnica ;)

No to milczał będę.

Witam !

Widzę że kolega ma podobne przemyślenia do moich ;) Jestem bardzo zadowolony z mojej 3/4 ale wciąż w głowie pulsuje mi i niedaje spokoju cyfra 1098...1098...1098... :crossy:

A mnie GSX-R600, GSX-R600, GSX-R600 ... :icon_mrgreen: Chyba że Dukaty mnie czymś zaskoczą ... (poza ceną)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...