Skocz do zawartości

cała prawda o japonskich motocyklistach!!


Szymon_R6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale u Nas nie jest Italia. Ani pod względem kultury na drodze ani klimatu. Nikt nie każe Ci jeździć w pełnym stroju ale chociaż jeansy i mocne buty to podstawa. Na Harleyu pewnie jeździłbym w szortach (np. po umyciu motocykla w gorący, letni dzień żeby przewietrzyć zakamarki z wody depnę się wokół komina) ale prawe udo dotyka głowicy tylnego cylindra więc unikam siadania w krótkich spodenkach. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi w takim razie takiego, który przed wypadkiem nie był pewien swoich umiejętności i twierdził "Wypadek? Nie, mi się nic nie stanie, ja jeżdżę ostrożnie i jestem pewien swoich umiejętności."...

I tu jest pies pogrzebany. Respektu do motocykla nabiera się dopiero przy bliższym zapoznaniu się naszą matką ziemią :notworthy: Znam paru motocyklistów, nie znam natomiast żadnego, który nie zaliczył choć jednej gleby. Z reguły łapie sie je na początku swojej kariery motocyklowej. I teraz ważne odkrycie :biggrin: Im mniejszy motocykl tym konsekwencje takiej gleby mniejsze a zatem szanse na przeżycie większe.

Ale bredzenie że każdy kto nie ściga się na wyścigach i nie ma doświadczenia jak kierowca wyścigowy a jeździ dużym motocyklem to szpaner jest bez sensu. Ja wykorzystuję moje suzuki lub yamahe w 30% ale przyjemności dostarczają mi więcej niż gdybym wykorzystywał jakiegoś pierdopęda w 100%. I dlatego niech żyją litry nawet jak od czasu do czasu ktoś mnie objedzie na Jawie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Film o którym była mowa ro Full Throtle. Mam ten film, kupiłem go parę lat temu na DVD. Leciał kiedyś w TVP, zainicjowany przez A. Wajdę - zawodnika i trenera motocyklowego. Film jest poświęcony zawodnikom którzy zginęli w ulicznych wyścigach w Macau. Kiedyś było GP Macau. Tak jak jest to w filmie przedstawione wielu zawodników, którzy ścigali się w GP zginęło właśnie takich ulicznych wyścigach.

Co do samych motocykli, to Japończycy wiedzą na czym się można nauczyć jeździć i dlatego jeżdżą na takich"pierdziawkach". Wielu trenerów znanych zawodników trenuje swoich zawodników na dwusuwach. Ścigałem się kiedyś taką 250 i zostawiłem taką sobie.Miałem przyjemność poznać ludzi którzy ścigali się takimi motocyklami we Włoszech - dla nich to jest podstawa 250cc do dobrej techniki.

 

 

Pozdrawiam

LTD34 SUSPENSION WORKSHOP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale bredzenie że każdy kto nie ściga się na wyścigach i nie ma doświadczenia jak kierowca wyścigowy a jeździ dużym motocyklem to szpaner jest bez sensu. Ja wykorzystuję moje suzuki lub yamahe w 30% ale przyjemności dostarczają mi więcej niż gdybym wykorzystywał jakiegoś pierdopęda w 100%. I dlatego niech żyją litry nawet jak od czasu do czasu ktoś mnie objedzie na Jawie :)

Ale jak czasem odkręcisz pod czerwone to wykorzystasz moc w 100% ;) , nie koniecznie trzeba brać zakręty na kolanie, żeby wykorzystać potencjał motocykla. A po drugie na naszych drogach ostra jazda po zakrętach mogła by się źle skończyć. Dobre do ćwiczenia techniki pokonywania zakrętów są winkle, chociaż ich u nas jak na lekarstwo, chyba, że się mieszka bliżej górzystych terenów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne :clap: , tym bardziej, że jak ostatnio odwiedziłem kolegę na mojej VT700, to na drugi dzień zaczepił go sąsiad i poklepując po plechach powiedział:

"no, no, no... niezłego Harleya mam pana kolega" :notworthy:

 

:buttrock: :icon_razz:

Mój moto tez robi w najblizszej okolicy za Harleya..he he :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...