Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hehe. To z forum które bardzo by Ci pasowało a pewnie je znasz. Forum AT. A moto to BMW model...hmmm....zara poszukam. Jeden z tych pseudo-sportowych cegieł. :biggrin:

http://www.africatwin.com.pl/showthread.php?t=1908

 

 

EDIT:

 

Moto wygląda jak BMW K1200R.

http://www.bikepics.com/bmw/k1200r/

 

A tu więcej BMW o super jakości i trwałości. :buttrock:

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=371650

 

Podziękowania dla kolegi Saska251. :banghead:

 

PS. Jak tam idzie robota na kurierce? Przygotowany na zimę? :biggrin: pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim, r1150r... ani cegła, ani pseudo-sportowy, mój ty wielbicielu producenta, który czopera nazywa "sportster" :buttrock:

 

a propos założyciela tematu: komentarze kolegów z forum afryki mówią same za siebie:

"Atam takie biciepiany." by wieczny

"Robisz się nudny Rambo." by 7greg

"Spotkałem grupę kretynów na AT i TA, którym wydawało się, ze wiedza wszystko i właściwie jak podróżować to tylko na tym sprzęcie, bo na innym jesteś z góry skazany na niepowodzenie." by e200g

"wątek wg. mnie zupełnie niepotrzebny, żeby nie powiedzieć debilny." by czosnek

 

rambo, jeszcze jakieś uwagi..? :banghead:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde ! :biggrin: to te same dwa kawałki BMW :biggrin:

 

Dzięki Qurim za pozdrowienia :icon_razz: afryka ma sie dobrze, w tym sezonie zrobiłem już remont silnika na zime. założyłem termostat od tico. Po wypadku pod dwoma kołami światła od poloneza świeca jak wściekłe :buttrock:

 

a czy ty już wymieniłeś olej w swoim kardanie na zime..? :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest to nowe ADV??

 

widzę, że sami znawcy się tu zebrali... :icon_twisted:

jsz

 

ps. pogaduszki o zimowych wymianach proszę sobie prowadzić na pw. albo przy piwie

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rambo - ja narazie jestem off the road. Wkręciłem sobie 4 paluszki podczas czyszczenia łańcucha w GSX600F.

:icon_twisted: Operajce, rekonstrukcje mięsni, składanie ścięgna itd.

 

 

A co do tematu to możliwe że napisałem iż zły model. Losowałem o zdjęciach z bikepics. Nie znam się na tych moherach.

 

 

Jeszua - Sportster nie ma zbyt wiele cech choppera. :biggrin:Cofnij sie do lat 50-tych to obaczysz czemu nazywa się Sportster. Pewnie dlatego że skopał jaja angolom i jest motocyklem który odniósł najwięcej zwycięstw w historii sportów motocyklowych. :bigrazz: :D

 

PS. Tylko bez afery. Sam wiesz jak reaguję jak ktoś wchodzi nt. HD nie znając jego historii. :D

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przełknij to piwo jak "pijesz" do moderatora :D

 

Rambo - ja narazie jestem off the road. Wkręciłem sobie 4 paluszki podczas czyszczenia łańcucha w GSX600F.

:bigrazz: Operajce, rekonstrukcje mięsni, składanie ścięgna itd.

A co do tematu to możliwe że napisałem iż zły model. Losowałem o zdjęciach z bikepics. Nie znam się na tych moherach.

Jeszua - Sportster nie ma zbyt wiele cech choppera. :biggrin:Cofnij sie do lat 50-tych to obaczysz czemu nazywa się Sportster. Pewnie dlatego że skopał jaja angolom i jest motocyklem który odniósł najwięcej zwycięstw w historii sportów motocyklowych. :biggrin: :lalag:

 

PS. Tylko bez afery. Sam wiesz jak reaguję jak ktoś wchodzi nt. HD nie znając jego historii. :wink:

 

 

kurde miałbys kardan, to mialbys 4 paluszki wiecej sprawnych. :icon_twisted:

 

przy wymianie tłoków w AT też sie pocharatełem ze hej.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde miałbys kardan, to mialbys 4 paluszki wiecej sprawnych. :icon_twisted:

 

 

Jak miałbym kardan to pewnie byłby to samochód. :lalag: W moto wierny jazdem pasom zębatym które HD montuje od wczesnych lat 80-tych i łańcuchy w zwykłych moto i zabytkach. :wink:

 

Co by ni było że off-top. Słyszałem że w BMW odpadają cylindry i głowice w razie szlifu. :biggrin:

 

A oto rąsia.

http://www.wbv.pl/view-689_reka_m.jpg

 

Wszechmogący HD na pewno by mi tego nie zrobił bo ma super pasek i nie trzeba go smarować olejem i brandzlować się. :D :D :bigrazz:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krótko mówiąc:

 

BMW SUCKS? :icon_twisted:

Tylko taki morał mi się nasuwa. :D

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi co pojechali w Himalaje na moturach, mieli niestety przykry wypadek. jeden z motocykli zawadził o wystający kamień i urwał sie jeden z bocznych cylindrów. Czy to mogło być BMW..? tego nie jestem pewien :icon_twisted:

 

mamy tu w wawie BMW na kurierce jedno. 650 takie na pasek. Niestety, ciężko tu mowić o BMW bo silnik rotaxa a osprzęt włoski. paski lecą co 15000km a koszt 1000zł. niestety pomimo wszelakich prób ten model paska jest dostepny tylko dla BMW i żadnej firmie go produkującej nie wolno go sprzedawac nikom innemu.

 

Poza tym jeździ i nie przepala oleju !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomi co pojechali w Himalaje na moturach, mieli niestety przykry wypadek. jeden z motocykli zawadził o wystający kamień i urwał sie jeden z bocznych cylindrów. Czy to mogło być BMW..? tego nie jestem pewien :icon_twisted:

 

 

lub jakiś ural... a duży był ten kamień :D)))

 

a rockster ładny był, ciekawe co go tak rozerwało?

Edytowane przez Orzeszek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym jeździ i nie przepala oleju !!

 

 

W końcu Rotax, co nie? :D

 

Kumpel tu w Londku na BMW 650 ale to inne trochę, na łańcuchu. Dakr czy coś tam się zwie albo tylko fałszywe naklejki ma. Wymienił go za jakiś stary rower czy coś. Miał trefny Bendix rozrusznika i pochodne części. Spędził kilka tyg. w poszukiwaniu części bo w Londku jst główna baza BMW ale nie sprzedają w detalu. Jak naprawił to śmigał...kilka tygodni...po czym znowu to samo się rozkraczyło. Pada Bendix i wycina zęby na przeniesieniu napędu na wał. Też Rotax. Moto trochę szpetne, szczególnie z kratką na reflektor wyciętą z wózka sklepowego i przykręconą na żywca do owiewki. No i dźwięk okropny ma. Ale na kole dobrze leci nawet.

No i lubi się zes*ać olejem czasem, lubi też świrować układ chłodzenia. Ale to na kurierce się zdarza w miejskim upale. Poprzednia jego VFR750 też się gotowała a na końcu się zapaliła. Niech żyją niezniszczalne moto. :icon_twisted:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...