Skocz do zawartości

Egzamin na Odlewniczej


Sproket72
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś w niedzielę o 10:00 zdałem na A HURRRRA .Podzielam zdanie kolegi na temat czerwonej Yamahy sprawia problemy wolałem Hondę na której oblałem na mieście według instruktora kiepska dynamika jazdy po mieście.Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w niedzielę o 10:00 zdałem na A HURRRRA .Podzielam zdanie kolegi na temat czerwonej Yamahy sprawia problemy wolałem Hondę na której oblałem na mieście według instruktora kiepska dynamika jazdy po mieście.Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

 

Gratulacje.

 

Jak się nazywał ten egzaminator od kiepskiej dynamiki???

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie to wku**ia :)

Przepisy nie określają z jakiego hamulca się rusza.

Idąc na egzamin nie masz obowiązku znać tych przepisów bo to są wytyczne dla egzaminatora. A jak ich nie znasz to masz duże prawdopodobieństwo, że zostaniesz wydymany.

I po co? czemu to ku*wa służy??? Kolejki na egzamin za małe? :bigrazz:

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I znowu mnie krew zalewa: 24.10 zarejestrowali sprawę w PWPW. Dzisiaj mamy 14.11 a sprawa ciągle w toku... :evil:

Co oni se ku*wa myślą? Do przyszłego roku mam czekać na zas*any plastik?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu mnie krew zalewa: 24.10 zarejestrowali sprawę w PWPW. Dzisiaj mamy 14.11 a sprawa ciągle w toku... :evil:

Co oni se ku*wa myślą? Do przyszłego roku mam czekać na zas*any plastik?

 

 

 

Ja czekałam nie całe dwa tygodnie. I z tego co wiem to bardzo krótko czekałam , bo moi znajomi czekali nawet około miesiąca :/ cierpliwości masz szczęscie ,że to nie środek sezonu bo by Cie to wkur....ało na maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa, sprawdź na www.pojazd.pwpw.pl status Twojego dokumentu. Po drugie - czy płaciłeś za wydanie prawa jazdy? Sporo urzędów komunikacji tego wymaga, bo inaczej nawet nie uruchomią procedury.

Pozdrawiam,

Maro

 

Ta na tej stronce to już patrzyłem i tam napisane jest "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany." A jeśli chodzi o to płacenie to pierwsze słysze! Wydaje mi sie ,że dopiero przy odbiorze prawa jazdy sie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta na tej stronce to już patrzyłem i tam napisane jest "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany."

 

To znaczy, że dokumenty jeszcze do nich nie dotarły.

 

A jeśli chodzi o to płacenie to pierwsze słysze! Wydaje mi sie ,że dopiero przy odbiorze prawa jazdy sie płaci.

 

 

Co do płacenia to tak powinno być ale niestety nie wszędzie tak jest. Lepiej się upewnić.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...