Skocz do zawartości

Motocykl do 8 tys zł. jaki?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, planuję zakup motocykla za około 8 tys zł. Zastanawiam się nad HONDA VFR 800, CBR 600 F3, F4, YAMAHA R6. Wcześniej jeździłem na GPZ 500. Nie daleko mojej miejscowości znalazłem CBR 600 F3. Co możecie powiedzieć patrząc na te zdjęcia? Może znalazł by się użytkownik CBR który pomoże w zakupie? Kwota przeznaczona na motocykl może wzrosnąć.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M958199

Edytowane przez nufry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy od tego do czego bedzie motocykl przeznaczony...

Jesli ja mialbym wybierac do swoich potrzeb oraz frajdy z jazdy to wybralbym HONDA VFR 800...

Oczywiscie sprawdz tez ta CBR'ke ktora jest niedaleko Twojej miejscowosci, motocykl jest sprowadzony wiec troszke wieksze szanse na to, ze bedzie w dobrym stanie...

Zdjecia nie wyrazne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję się kosztami utrzymania takiego motocykla, spalaniem. Motocykl przeznaczony do jazdy bardziej turystycznej z rozsądna prędkością ;)

 

No to moto bardzo fajne sobie wybrałeś. A dzwoniłeś do gościa? Bo w ogłoszeniu poskąpił sobie informacji i to bardzo... A jak masz nie daleko to trzeba jechać i obejrzeć. Inaczej stanu nie ocenisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPZta sprzedałem. Możliwe, że dziś do niego podjadę olejże moto i zrobię więcej zdj. Nie chciał bym jechać sam i kupić pod wpływem emocji. Nie wiem na co zwrócić uwagę. Wiem, że sprzedaję ten motocykl już od kilku miesięcy, na początku cena była o wiele większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak sie składa że własnie napisałem w dziale giełda o sprzedaży f3.

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...0entry1317689

 

Niedługo wystawie aukcje to podeśle linka. Jak bedziesz zainteresowany to daj znać to podeśle Ci zdjęcia. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GPZta sprzedałem. Możliwe, że dziś do niego podjadę olejże moto i zrobię więcej zdj. Nie chciał bym jechać sam i kupić pod wpływem emocji. Nie wiem na co zwrócić uwagę. Wiem, że sprzedaję ten motocykl już od kilku miesięcy, na początku cena była o wiele większa.

 

Daj znać czy ją oblookałeś. Jeśli nie wiesz na co zwracać uwagę to nie kupuj sam motocykla. I nie LEPIEJ nie kupuj tylko NIE KUPUJ sam. Jedź z kimś, umów się, na pewno masz kogoś takiego albo napisz w swoim dziale z lubelskiego, żeby ktoś Ci pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, planuję zakup motocykla za około 8 tys zł. Zastanawiam się nad HONDA VFR 800, CBR 600 F3, F4, YAMAHA R6. Wcześniej jeździłem na GPZ 500. Nie daleko mojej miejscowości znalazłem CBR 600 F3. Co możecie powiedzieć patrząc na te zdjęcia? Może znalazł by się użytkownik CBR który pomoże w zakupie? Kwota przeznaczona na motocykl może wzrosnąć.

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M958199

 

Motorek napewno po jakiejś przygodzie: dekiel silnika lewy porysowany, kierunki z przodu nie oryginalne i lusterka najpewniej lakierowane bo świecą jak jak psu j..... .

 

Ewentualnie polecam http://otomoto.pl/yamaha-xj-900-diversion-M1004595.html. Na dojazd mogę zejść z ceny.

Edytowane przez TomekAAA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugeruję się kosztami utrzymania takiego motocykla, spalaniem. Motocykl przeznaczony do jazdy bardziej turystycznej z rozsądna prędkością :D

Nie dawno kumpel kupił gsx 1100g Właśnie za taka kwotę. dobre ciężkie mocne moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...