Skocz do zawartości

co o tym sadzicie?


tajnos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

O kupowaniu motocykli trochę już było na forum - poszukaj, pewnie niejeden taki "po lekkim szlifie" znajdziesz opisany. Sama na pewno bym nie ryzykowała. Ale jeśli już koniecznie musisz go oglądnąć, weź ze sobą kogoś, kto oceni chłodnym okiem, a najlepiej mechanika :buttrock:

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mam juz wydac 18 tys. zlotych na motocykl to napewno nie po szlifie i ...

 

... i napewno nie gixer 1000 :D

Cos za cos.

Obejzec dokladnie, z jakims ogarnietym czlowiekiem i nie sluchac forumowego placzu...

 

Btw. aukcja ciutke ieprecyzyjna, bo to byl delikatny szlif..na dwie strony :)

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie co z Wami!! zamiast pogadać na temat to zaczynacie sobie pojeżdżać. to że ktoś ma po szlifie moto lub po jakimś dzwonie to jego sprawa, a według mnie jeżeli chcesz kupić moto po szlifie, oczywiście jedź, pooglądaj sprawdź wszystko co można i podejmuj decyzję. może nie taki diabel straszny jak go malują. 18 koła to duza kupka kasy ale przecież nikt nie wymusza na Tobie kupna, ważne żeby z zimna krwią go dokładnie pooglądać. a czy kupisz czy się rozmyslisz to przecież juz Twoja prywatna sprawa. pozdro, udanego zakupu

 

aha, na pęknięcia aluminium dobra jest nafta. czasem pęknięcia gołym okiem nie widać. wystarczy wtedy nanieść trochę nafty, np na spawy główki ramy i wszystko wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum udziela sie kilku ludzi z lubartowa i okolic, np. kolega aftys lub Merh ( ostatnio aktywni w temacie zloty - lublin ). Napisz do nich na PRV czy obczajają to moto lub sprzedawcę co zaoszczędzi ci nerwów i ew. kasy. Pozdro Bartek

Edytowane przez Bartek.M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co jak co ale w Polsce szlif a np w Niemczech trochę się różni... dla założyciela owego tematu nie polecałbym wydawać takiej kwoty na moto po szlifie... o szlifie u nas mówi się że: gleba, rozwalona czacha, lagi, dekle porysowane itd... a u naszych zagranicznych kolegów szlif = porysowana leciuteńko owiewka... do czego zmierzam... a no do tego że w Polsce albo sprzęt tylko i wyłącznie sprowadzony świeżo i bezwypadkowy albo nowy.. i tak jak poprzednicy pisali wybierz się z osoba która to wszystko trawi a nie z jakimś laikiem... powodzenia przy wyborze moto!

 

ps. ja raz się naciąłem na niezłą bombe... właśnie tzw. szlif i więcej takiego błędu nie popełnię

Edytowane przez sewa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a twój znajomy kupił go na allegro sprowadzony z Niemiec niewielki przebieg bo poprzednim właścicielem był gość po 60-ce i jeździł nim tylko do kościoła.

 

Jeśli się nie jest laikiem to spokojnie można szukac motocyklowych bezwypadków. BO TAKIE ISTNIEJĄ.

 

 

Obejzec dokladnie, z jakims ogarnietym czlowiekiem i nie sluchac forumowego placzu...

 

 

Wyjąłes mi to z ust :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z ogledzin no i kiszka nie mam szczescia tydzien temu agladalem kawe zx10r 2006r i sama szla do rowu :icon_twisted: dzis luknolem tego gixa i to samo! ladny niby zniszczenia znikome a jakos nie tak jezdzil jak powinien no nic szukam dalej. dzieki za wypowiedzi bo naprawde ostudzily mnie troche przed wyjazdem :icon_twisted:

Edytowane przez tajnos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisza ja mialem go tez ogladac. Cena dosc atrakcyjna jak na uszkodzenia ale jakos wczesniej polecialem do bialegostoku zobaczyc RR 1000 no i kupilem wiec tego niezdazylem obejrzec ale widze ze nie ma czego zalowac.

Powodzenia w szukaniu napewno cos trafisz godnego uwagi.

A co do tego gadania oze moto tylko bezwypadkowe i ze jak szlif to juz zlom to przesadzacie. Owszem jak najwiekszy dydstans trzeba zachowac i przedewszystkim sie nie "napalac" ale bez przesady. Zaloze sie ze wiekszosc jesli nie wszyscy co tak pisza maja moto po szlifie albo i czyms wiekszym i jakos jezdza a jesli twierdza ze maja moto miod malyne to pewnie nie wiedza wszystkiego o swoim sprzecie i zyja w blogiej nieswiadomosc:P ale co kto lubi. Ja w bezszlifowe moto nie wierze no chyba ze to nowy sprzet z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po szlifie czy nie ważne oby był przywrócony stan oryginalny i nie najtańszym kosztem tylko dobrze.

Znam moto które było po kilku szlifach a nikt tego nie powie bo wszystko co było uszkodzone jest nowe, tak więc nawet specjalista może tego nie zauważyć - to również różni inne kraje od naszego, tam jak moto jest po kolizji to nie bawią się w lakierowanie tylko montują nowe elementy i gotowe oraz śladu nie ma.

Wtedy rzeczywiście można mieć moto bezwypadkowe z wyglądu :-)

A nawet czasami zdarza się że nowe moto z salonu już było naprawiane - znam taki przypadek moto zabezpieczone w "kartonie" spadło w trakcie przewożenia z widlaka i uszkodziło się kilka elementów.

Oczywiście zostały zamontowane nowe elementy i śladu nie ma.

Edytowane przez Raczek_6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...