Skocz do zawartości

Honda xl 350r


tomek 125
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko czy do hondy xl 350r z 89.r beda pasowały lagi typu usd, poniewaz czasem lubie sobie delikatnie poskakac a standardowe zawieszenie strasznie dobija :P Wiem ze to nie jest motocykl do ostrej jazdy ale czy opłacało by sie takie rozwiązanie? nie bedzie za słaba rama? Co o tym sadzicie? z góry dziekuje za odp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanko czy do hondy xl 350r z 89.r beda pasowały lagi typu usd, poniewaz czasem lubie sobie delikatnie poskakac a standardowe zawieszenie strasznie dobija :P Wiem ze to nie jest motocykl do ostrej jazdy ale czy opłacało by sie takie rozwiązanie? nie bedzie za słaba rama? Co o tym sadzicie? z góry dziekuje za odp. :)

Skoki przedniego zawieszenia to nie wszystko, a co z tyłem? poza tym jeśli znajdziesz dobrego dawcę to jest to do zrobienia ale czy to ci się opłaci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie mi chodzi o to ze mocy mi nie brakuje, do silnika dołozyłem kupe kasy i wiem na czym jezdze, a z tyłem to myslałem o widelcu z xl 600rm, a crosa niechce kupowac bo jakos wole enduro, sa swiatła itp.

tył i przód musowo, jezdzilem na DR z przodem od YZ to wlasciwosci jezdne miala dużo gorsze niż seria... wogole to ze sobą nie współgra... przod wszystko przyjmuje twardo a tył pływa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, niechce zakładac nowego temtu wiec zapytam o rade w tym temacie,mam nadzieje ze ktos mi podpowie otóz ostatnio zaobserwowałem wyciek oleju spod tego małego dekielka w którym znajduje sie filtr oleju :banghead: , próbowałem juz dokrecac ale to nie pomogło a niechce dokrecac "NA CHAMA" bo zerwe gwint i narobie sobie biedy :banghead: i tu moje pytanie, czy tam ma byc oryginalnie jakas uszczelka???? a jezeli nie to czy mozna deliktnie posmarowac silikonem i zakrecic???? z góry dziekuje za odp :biggrin:

Edytowane przez tomek 125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtłuść i smaruj silikonem. Nic się nie stanie.

Jeżeli chodzi o zawieszenie to zdecydowanie NIE POLECAM.

Miałem kiedyś XLR250 Baja z zawiasem przód od RM250 i całym pozostałym nadwoziem.

Przeróbka ta spowodowała zmianę kąta nachylenia główki ramy, sprzęt się prowadził jak taczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...