Skocz do zawartości

GSXr 750 już nie pojeździ...


laboko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czytaj co napisalem a nie komentuj swoich ideologii...

:icon_mrgreen:

 

Ok, zgadzam sie, ze nie rozsadne jest jezdzenie tak jak on.

Moze sie nie zrozumielismy, moze zle sie wyrazilem, ale kazdy jakas ideologie ma :crossy:

Najwazniejsze ze wraca do zdrowia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego lenia i ignoranta należałoby traktować szczególnie surowo. No bo co? nie chciału mu sie robić prawka A, a może szkoda mu na nie pieniędzy? a może uznał że już jest takim "miszczem", że nie musi?

Odbiegasz od sedna.. mowa była o kwalifikacjach..

Nie podnoszę kwestii umiejętności , bo droga ..szybko weryfikuje tych co jadąc myślą.. i tych co myślą.. ,że umieją jeździć.

Argument zasobności jest bezzasadny - nie wiem dlaczego podnosisz tę sprawę.

Jeśli zaś chodzi o "miszczów" - to i za "kołem" ich nie mało - po mimo tego ,że zdali egzamin i otrzymali dokument uprawniający ich do prowadzenia pojazdów do 3.5T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który nadjechał pewnie niezbyt wolno, jeśli ślad jego hamowania miał prawie 100 m...

Tyle wiem na razie...

nieokłamujmy sie nikt takim sprzetem nielata 70km/h, a kapelusznik pewnie nawet niespojrzał w steczne lusterko...

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się że jadąc katamaranem trzeba wyszkolić w sobie częste tzn co kilka sekund, spoglądanie w lusterka. Każdy mówi, że patrzy w lusterka ale czyt tak często jak powinniśmy?

PS. dużo kobitek b często zerka w lusterko wsteczne w zupełni innym celu :) i to nie tylko w korkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykładów jest masa...

zauważam, że jak wsiadam do Lanosa w którym nie zawsze wchodzi bieg to czasem na sekundę spoglądam na skrzynię co się znów stało.. oczywiście jeżeli w tym momencie ktoś zapieprza na motocyklu GRUBO powyżej dozwolonej prędkości (założenie na potrzeby przykładu) to akurat zdąży się przemieścić z punktu jeszcze go nie widzę do punktu już go nie widzę.

 

przyznaję jednak, że od czasu rozpoczęcia przygody z motocyklami jeżdżę puszką DUŻO ostrożniej i uważniej.

 

 

PS.

chciałbym w tym miejscu pozdrowić pana na czerwonej R1, który niemal rozjechał mnie na przejściu dla pieszych na ul. Woronicza w godzinach porannych.

Motocyklista zapomniał (nie sprawdził? - blach warszawskie), że za przejazdem tramwajowym są pasy.

na szczęście na pasach byłem sam i się wyrobił i za tramwajem i przede mną....

uwierzcie mi, nie jechał 50km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedewszystkim to chodzi o to by przed jakimkolwiek manewrem dobrze sie upewnic ze nikomu to nie utrudni jazdy. Jak sie leci prosto po wlasnym pasie to jeszcze nie ma biedy jak "nie zauwazysz"

Niedopuszczalne natomiast jest to kiedy "nie zauwazysz" w momencie zmiany kierunku jazdy, badz w przypadku innego manewru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...