Skocz do zawartości

Tragiczny wypadek


nitroMCZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jeżeli już było, wybaczcie i wyżućcie.

Właściwie nie wiem, czemu zakładam ten temat... może ku przestrodze, może dla informacji... jeżeli komuś zje...łem wieczór, to sorry ?, i w końcu to nie była Ich wina (chociaż wolno nie jechali)...

Czterech chłopaków nie żyje :icon_mrgreen: nie znałem ich osobiście, ale widziałem kilka godzin przed...

http://www.radiosud.pl/piaski-czarna-niedz...nastce,996.html

P.S. niech ktoś coś zrobi z tym forum, bo ostatnio technicznie, jest dupa :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

zawsze zal, ale nie wszystkim.

kiedys moj znajomy ze szkoly(wtedy mial 17 lat chyba) zgiał w wypadku. Jechal jakims slabym motocyklem(cos ok 50ccm) po alkoholu(nie wiem ile) i wpadl pod zuka. Niestety zginał. Kiedys patrze na opis kolegi na gg( chlopaczek srednia w liceum pow. 5, dobre dziecko z dobrego domu, spokojny..) opis brzmi:"jednego debila mniej" :banghead: . Kolejengo dnia spotykam sie ze znajomymi, a tu pytania: "ej nie widziales xyz??(tego chloopczyka) bo jest mi potrzebny". I reszta "dobrej, grzecznej mlodziezy" w smiech.

Niestety takich ludzi jest wielu, ktorzy czytajac ze ktos zmarl w wypadku pisze rownie debilne teksty, nie majac pojecia co tak naprawde pisza.

Zyczmy sobie aby wypadkow, i takich komentatorow bylo jak najmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze zal, ale nie wszystkim.

 

 

Zupełnie poza tematem, ale skoro już zaczęto ...

 

Jeśli Wam jest żal wszystkich ludzi, którzy umierają, to ... współczuję. Mi nie żal. Mi nie żal drogowego bandziora, który zabił dzieci w wypadku, nie żal innego zbrodniarza, zabójcy. Po co taki uogólnienia piszecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie poza tematem, ale skoro już zaczęto ...

 

Jeśli Wam jest żal wszystkich ludzi, którzy umierają, to ... współczuję. Mi nie żal. Mi nie żal drogowego bandziora, który zabił dzieci w wypadku, nie żal innego zbrodniarza, zabójcy. Po co taki uogólnienia piszecie??

 

Bo wstawianie swieczek, pisanie ze ci przykro i wklejanie glupot o jakichstam niebieskich autostradach jest teraz w dobrym tonie i modne.

Nie musisz znac delikwenta, wypadek mogl byc z jego winy, mogl byc po alkoholu.

Ma ci byc przykro i masz wkleic swieczke. Nie wiadomo po ilu swieczkach ozywa martwy motocyklista, ale probowac trzeba.

Tak to wyglada.

XXI TFU! internetowy zaklamany wiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie poza tematem, ale skoro już zaczęto ...

 

Jeśli Wam jest żal wszystkich ludzi, którzy umierają, to ... współczuję. Mi nie żal. Mi nie żal drogowego bandziora, który zabił dzieci w wypadku, nie żal innego zbrodniarza, zabójcy. Po co taki uogólnienia piszecie??

 

 

Bo wstawianie swieczek, pisanie ze ci przykro i wklejanie glupot o jakichstam niebieskich autostradach jest teraz w dobrym tonie i modne.

Nie musisz znac delikwenta, wypadek mogl byc z jego winy, mogl byc po alkoholu.

Ma ci byc przykro i masz wkleic swieczke. Nie wiadomo po ilu swieczkach ozywa martwy motocyklista, ale probowac trzeba.

Tak to wyglada.

XXI TFU! internetowy zaklamany wiek.

 

Patrz temat! Chodzi o naszą brać a nie bandziorów itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz temat! Chodzi o naszą brać a nie bandziorów itp.

 

A ile razy w tym sezonie patrzyles na kogoś z "braci" i miałeś ochote razem z motocyklem zapaść sie pod ziemie żeby Cię tylko z nim nie kojarzyli?

 

Jak dla mnie i świeczki, i wjazdy na kogoś kto zginął nawet na własne życzenie (a ile razy nam zdarzyło sie przypałować w odpowiednim miejscu? to też proszenie sie o smierć) i wszystkie piękne słowa nieznajomych nie powinny sie pojawiać w internecie. Jeżeli ktos znał uczestnika, wie coś o sprawie czy ma cokolwiek wspólnego z wypadkiem niech sie wypowiada. Komentarze reszty są zwykle zbędne i przez większosc pomijane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne zdarzenie na "korzyść" samochodziarzy....ale jakoś nikt nie robi afery że gość zabił 4 młodych chlopaków...a jak burak w Tico wymusił przed motocyklem tym samym powodując smierć współpasażerów to zajebiście głosno było....bo przecież motocykla zabił, co nie? Nie był winny ten kto celowo złamał kodeks drogowy...winnny był ten kto nie jest w stanie się obronić. Ale cóż....już chyba na zawsze będziemy tylko chłopcami do bicia. :)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile razy w tym sezonie patrzyles na kogoś z "braci" i miałeś ochote razem z motocyklem zapaść sie pod ziemie żeby Cię tylko z nim nie kojarzyli?

 

Jak dla mnie i świeczki, i wjazdy na kogoś kto zginął nawet na własne życzenie (a ile razy nam zdarzyło sie przypałować w odpowiednim miejscu? to też proszenie sie o smierć) i wszystkie piękne słowa nieznajomych nie powinny sie pojawiać w internecie. Jeżeli ktos znał uczestnika, wie coś o sprawie czy ma cokolwiek wspólnego z wypadkiem niech sie wypowiada. Komentarze reszty są zwykle zbędne i przez większosc pomijane.

 

Co do pierwszego akapitu, to powiem, że gdybym tak na to patrzył, to byłbym zmuszony wstydzić się za 99% motocyklistów (wliczając w to także siebie), bo nikt nie jest święty. "Samochodziarze" są tacy sami, ale czy z tego powodu wszyscy mamy przesiąść się do metra?

 

Co do drugiego akapitu, to się z Tobą zgadzam. Na takie tematy powinni wypowiadać się Ci, którzy znali ofiarę bądź mieli coś wspólnego z danym zdarzeniem. Ja złamałem tą zasadę z błahej przyczyny... zainteresowałem się tym konkretnym wypadkiem z uwagi na jego nietypowość i skalę a następnie dokonałem wpisu i tyle.

 

Kolejne zdarzenie na "korzyść" samochodziarzy....ale jakoś nikt nie robi afery że gość zabił 4 młodych chlopaków...a jak burak w Tico wymusił przed motocyklem tym samym powodując smierć współpasażerów to zajebiście głosno było....bo przecież motocykla zabił, co nie? Nie był winny ten kto celowo złamał kodeks drogowy...winnny był ten kto nie jest w stanie się obronić. Ale cóż....już chyba na zawsze będziemy tylko chłopcami do bicia. :icon_mrgreen:

 

No właśnie, pewnych stereotypów niektórzy nie wyzbędą się nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...