Skocz do zawartości

urwany zawor yz450


grucha87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Powourzyło mi się urwanie zaworu tym razem zawór zewnętrzny ssący dramat urwało połowe gniazda w głowicy zrobiło niezłą "wyrwę" tłog przebiło na wylot w 3 miejscach(grzybek sie odwrócił) cylinder porysowany:( ale najgorzej to wyglada chyba głowica wrzystkie zawory są krzywe żaden się niedomyka 2 prowadnice pekniete niewiem czy pierwsze się urwał zawór czy pierwsze rozrząd przeskoczył(musiał przeskoczyć skoro pokrzywiło wszystkie zawory) niewiem jeszcze bo sie mi krzywki na jednym wałku niepodobaja czy jest możliwe aby koło zebate na wałku rozrządu się przesuneło? koszty nie z tej ziemi:(

Kup se cały silnik.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedac na czesci i kupic cos prostszego , mniej wyczynowego - wyczyn wymaga drogiego i czestego dogladania silnika , moc za zywotnosc , nic za darmo.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej.urwał mi sie srodkowy zawor ssacy w yz450 z 2003.;(.Jaka moze byc przyczyna?czy to typowe w tych modelach co jakis czas?Mam uszkodzone gniazdo zaworowe-musze oddać do frezowania.Czy wiecie moze gdzie moge dostać taniej zawory?w yamasze krzycza sobie 300zl za jeden.HELP@!!!

to wcale nie tak drogo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znaleźć dobry silnik do YZ450 to jak trafić 6 w totka trzy razy z rzędu :biggrin: Zawodnicy których tatusiowie mają firmy i stac ich na utrzymanie depo zmieniają sprzęt co dwa lata lub co rok. potem dziadostwo domęcza i tak już zmęczone trupy klnąc w kamienie bądz szukając zamiany zaworów ze stopu tytanu na stalowe i dorabiać tuleje u woryny. Przed zakupem skonsultuj się z psychiatrą bądź kolegą co tez kupił trupa i chce być jak everts. Kupujcie dwusuwy bo stare 4T jest dla bardzo bogatych i głupich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...