Skocz do zawartości

Nowy chiński motocykl czy stary japoński? Koszty eksploatacji chopper/cruiser.


Luca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to co robimy, wtedy bijemy na światłach tych co mają chińskie jinluny :D

 

Ja słyszałem, że jednemu nawet serwisujesz tego Jinluna, he, he. To dopiero musisz ich nienawidzić :D

 

 

Yo!

 

To zamiast tej jalowej gadki pochwalcie sie, jakie macie przebiegi :).

Ciekawi mnie ciagle trwalosc Chinczykow.

Kto ma nakulane najwiecej i ile tego jest?

 

Pzdr

 

Największy przebieg to ma chyba Luca. Coś ok. nie całe 30 000km.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manewruje się nim tak samo jak moją Rude Bettie - waga 145kg.

 

Lefty !!!

Wildkiem ktory wazy ponad 300 kg manewruje sie tak samo jak chinolem o wadze 145 kg ?? :icon_mrgreen:

Zapytaj tls jak ostatnio podjechalismy do mojego znajomka, to we dwoch musieli mnie wypychac bo nie dalem rady do tylu go cofnac :icon_mrgreen:

Nie mowie o jedzie, bo ajk ruszy to juz sunie jak czolg, ale wlasnie o wszlekiego rodzaju manerwach.

Jak zobaczylem jak tls w garazu zwyczajnie podniosl swojego chinczyka i go przestawil go jak zabawke to i szczena opadla :eek:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lefty !!!

Wildkiem ktory wazy ponad 300 kg manewruje sie tak samo jak chinolem o wadze 145 kg ?? :icon_mrgreen:

Nie mówię o jakimś Waldku z nadwagą tylko o Midnight Star 950cc - masa 270kg z jakimiś groszami.

Zapytaj tls jak ostatnio podjechalismy do mojego znajomka, to we dwoch musieli mnie wypychac bo nie dalem rady do tylu go cofnac :icon_mrgreen:

Nie mowie o jedzie, bo ajk ruszy to juz sunie jak czolg, ale wlasnie o wszlekiego rodzaju manerwach.

Jak zobaczylem jak tls w garazu zwyczajnie podniosl swojego chinczyka i go przestawil go jak zabawke to i szczena opadla :eek:

No widzisz, to po co ci taki nieporęczny sprzęt? Co by było gdyby TLS-a i znajomka nie było akurat w pobliżu? :D

Stałbyś tam i wzywał pomocy? :D

 

P.S. Kto to jest ten Waldek?

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

P.S. Kto to jest ten Waldek?

Waldek? To jest japoński brat amerykańskiego Radka.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że chińszczyzna to sama słodycz to przyznam się ku uciesze Greedo, że na swojej lśniącej maszynie zauważyłem pęknięcie. :banghead:

W zeszłym roku zamontowałem chińskie gmole i przy górnym mocowaniu zaczynają mi pękać obok spawu.

Teraz trzeba będzie zeszpecić trochę chromu i to pospawać, żeby pęknięcie dalej się nie rozprzestrzeniało.

W nowych Rometach widziałem, że górne mocowanie gmoli jest już zmienione, być może poprawiono wadę fabryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też masz powód do rozpaczy. Ja kupiłem gmole Hepco&Becker za 400zł (!) i przy zakładaniu pękło mi mocowanie.

Super niemiecka jakość. Reklamacji mi nie rozpatrzyli bo w warunkach gwarancji było, że nie biorą odpowiedzialności za próbę montowania na innym sprzęcie niż XVS 250. Tyle, że to było napisane po niemiecku.

Co ciekawe, te gmole są kopią jakichś innych i mają odwzorowany kształt ale położenie ich powinno być niżej w okół korka od filtra oleju.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to by było na czym rosprostować nogi w trasie

 

No teraz Luca to dowaliles do pieca rowno ....

Moze Ty i na rozporostowanie nog ich potrzebujesz, ale rola ich jest zgola do czego innego przewidziana ....

Ale to nie do sprzetu co wazy 145 kg i mozna go jedna reka podtrzymac :banghead:

 

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelpl jak bym cię nie znał to bym pomyślał, że nie umiesz czytać między wierszami :icon_mrgreen: a o sprawach oczywistych się nie pisze bo p po co.

Noga przygnieciona 170kg też może wyglądać nieciekawie, tyle, że te chińskie gmole mają za słabe mocowanie i nadają się jedynie do podpierania nóg i rozwalania plastikowych kufrów niewinnym kolegom. :bigrazz:

 

Ale to nie do sprzetu co wazy 145 kg i mozna go jedna reka podtrzymac :banghead:

Jak by wymontować silnik to z tyle będzie ważył :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wy te gmole to na owady zakładacie :icon_question: . Moskitiery będą lepsze i trwalsze.

 

Moskitiery montują w standardzie.

 

 

Luca, jakbys kwestionowal ta wage, to podal ja Lefty, czyli posiadacz i uzytkownik takowego :icon_mrgreen:

 

Ja mam Lifana nie Jinluna.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo ogolnie o chinczyka :icon_mrgreen:

no pewnie, jaka to różnica? :banghead:

W końcu japońska yamaha czy suzuki to też jedno i to samo...

Muszę przyznac Michał, że ostatnio kiedy czytam Twoje posty, sporo tracisz w moich oczach... :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...