Skocz do zawartości

Nowy chiński motocykl czy stary japoński? Koszty eksploatacji chopper/cruiser.


Luca
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niezręcznie mi to pisać w dobie powszechnego kryzysu zaufania miedzyludzkiego ale... jakoś Ci nie potrafię uwierzyć :D

 

A w ogóle to deklarować się, który z wypowiadających się tu użytkowników chińczyków RZECZYWIŚCIE po raz drugi wybrałby nowego chińczyka od starego japońca Ha!

No i jak mam ci odpowiedzieć, skoro i tak mi nie uwierzysz :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezręcznie mi to pisać w dobie powszechnego kryzysu zaufania miedzyludzkiego ale... jakoś Ci nie potrafię uwierzyć :D

 

A w ogóle to deklarować się, który z wypowiadających się tu użytkowników chińczyków RZECZYWIŚCIE po raz drugi wybrałby nowego chińczyka od starego japońca Ha!

 

Ja. Nawet myślę teraz i to cholernie poważnie nad ściągnięciem sobie z UK nowego LF400. Bo tam jest o prawie połowę tańszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja. Nawet myślę teraz i to cholernie poważnie nad ściągnięciem sobie z UK nowego LF400. Bo tam jest o prawie połowę tańszy.

Lefth z tego co pamiętam to marzyłeś o Triumphie.

2008Chorwacja 4530km 2009Chorwacja Czarnogóra 4480km 2010Czarnogóra Chorwacja 4550km 2010Czarnogóra Grecja 5100km

2012Macedonia Albania 4600km 2013Włochy Sycylia 6000km 2014Czarnogóra Albania 4490km 2015 Rumunia Bułgaria.4750km 2016Serbia Czarnogóra 4550km2017 Dagestan 8500km2018 Toskania 4500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazaj, Browarny, bo jeszcze bedziesz musial to zrobic ...

Nowy LF 400 kosztuje 1900 funtow i o ile znam Leftego jest w stanie to zrobic.

ps. Na Bemowie bedzie mozna testowac Triumphy :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nawet lepiej wydać 7000 na kurczaki... ;)

Taa...Yuby to spec od kurczaków... :bigrazz:

 

Ja. Nawet myślę teraz i to cholernie poważnie nad ściągnięciem sobie z UK nowego LF400. Bo tam jest o prawie połowę tańszy.

Lefty, mimo całej życzliwości do chińczyków..sprowadzenie sprzęta z Anglii wymaga tyle zachodu, że poświęcanie czasu dla Lifana..Dla mnie trochę wątpliwe, chyba że stargasz przynajmniej 2 motocykle i jeden sprzedaż.

Moim zdaniem lepiej spełnij swoje marzenie i sprowadź Speedmastera :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lefth z tego co pamiętam to marzyłeś o Triumphie.

 

Bo tak jest.

 

 

ps. Na Bemowie bedzie mozna testowac Triumphy :buttrock:

 

Wiem, ale chyba z tych klasyków będzie tylko truxton i bonneville. Byłem kilka dni temu na Jagiellońskiej.

Z Cruiserów zostały tylko rocket III i rocket touring. Ale one są dla mnie trochę za małe.

Żeby uprzedzić dziwne teksty: nie chodzi o silnik tylko o umiejscowienie podnóżków.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lefty, mimo całej życzliwości do chińczyków..sprowadzenie sprzęta z Anglii wymaga tyle zachodu,

 

Stary, ile zachodu ???

Kupujesz go w UK, wplacasz zaliczke i jedziesz po odbior. Placisz reszte na miejscu :icon_mrgreen:

Szybko, tanio i solidnie :buttrock: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mi pojechałeś..Aż zaksztusiłem się kolacyjnym kurczakiem ze śmiechu! Szczęśliwie jeżdżę od zawsze niemieckimi autami i nie miałem nigdy Tico, bo po tym tekście pewnie popadłbym jeszcze w jakąś traumę albo zacząłbym się jąkac.. :bigrazz:

Kto z kogo drwi w tym temacie to sprawa wielce dyskusyjna. Zbierasz to na co ciężko sobie zapracowałeś, sznowny Panie Yuby. Jedni jeżdżą chińskimi motocyklami a inni sprzedają kurczaki. :icon_twisted:

Edytowane przez shipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...