Skocz do zawartości

COMMA oleje


zazzu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

używaliście produktów tej firmy?

http://www.commaoil.pl/oleje_comma/ o to oferta

 

 

myśle że mnie interesowałby ten:

http://www.commaoil.pl/strona.119.html

 

tylko jak mam rozumieć, że jest klasy

API SL, SJ, SH, SG ?

Wszystkie na raz? To w ogóle możliwe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę to Comma kieruje swoją ofertę do Hipermarketów w zachodniej europie :icon_mrgreen:

Ja osobiście nie ryzykowałbym bo i po co? Różnica kilka złotych więcej za markowy towar i przynajmniej wiesz że jak się zatrze silnik lub padnie sprzęgło to nie z winy sknerstwa :)

 

Pozdro sll :bigrazz:

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tylko jak mam rozumieć, że jest klasy

API SL, SJ, SH, SG ?

Wszystkie na raz? To w ogóle możliwe ?

 

tak, jest klasy SL, spełnie więc wymogi dla klas niższych, i może być stosowany do pojazdow w których wymagana klasa jakościowa oleju to SG.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak mam rozumieć, że jest klasy

API SL, SJ, SH, SG ?

Wszystkie na raz? To w ogóle możliwe ?

Po prostu jest to olej klasy SL (inne są "niższe", więc wymogi spełnia - nie wiem kto to pisał - chyba żeby się pochwalić, czy co?)

 

Jakkolwiek klasa SL już zawiera modyfikatory tarcia itp, więc ja bym uważał z laniem tego do silnika z mokrym sprzęgłem. Ostatnią klasą bez takich modyfikatorów była SJ.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu jest to olej klasy SL (inne są "niższe", więc wymogi spełnia - nie wiem kto to pisał - chyba żeby się pochwalić, czy co?)

 

Jakkolwiek klasa SL już zawiera modyfikatory tarcia itp, więc ja bym uważał z laniem tego do silnika z mokrym sprzęgłem. Ostatnią klasą bez takich modyfikatorów była SJ.

Więc jak mam rozumieć zapis:

# Shell Advance Ultra 4 jest syntetycznym olejem opracowanym specjalnie do smarowania nowoczesnych, wysokoobrotowych, czterosuwowych silników motocyklowych pracujących w warunkach najwyższych obciążeń.

# To jest najlepszy dostępny olej Shell do silników 4-suwowych

# Najlepszy olej silnikowy dla nowoczesnych motocykli, używany w wyścigach i rajdach motocyklowych

# Technologia sprawdzona w sporcie motocyklowym w wyścigach przez Ducati i rajdach przez KTM (WSBK, Mistrzostwach Świata Supersport, Mistrzostwach Świata Enduro i Motocrossie)

# Przewyższa najwyższe specyfikacje międzynarodowe (API - SL i JASO MA) oraz wszystkich Japońskich i Europejskich producentów motocykli

cytat ze strony http://www.shell-advance.pl/?p=/shell/4/1

Czyżby polecany przez wszystkich Shell Advance Ultra 4 też był klasy SL conajmniej????

Edytowane przez DEAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...