Skocz do zawartości

Samochód dla rodziców...


kumkwat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Volvo V50 w dieslu jest świetnym samochodem, jeżdżę takim i polecam. Ogólnie diesle są bardzo przyjemne w prowadzeniu i wcale nie są głośne, zwłaszcza nowe. A co do cen w Niemczech to oni chyba przesadzaja...

 

A ja uważam, że nie. Ceny mają adekwatne z reguły do stanu samochodu :icon_evil: Za dobre auto niestety trzeba dobrze zapłacić a i ja nawet jestem dać więcej za dobre auto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne autko, ale cena też fajna. A poza tym śmiga ktoś mazdą, bo te nowe 6 są prześliczne.

 

 

A na początku przyszłego roku mają wsadzić do mazdy 6 nowego diesla 2,2 - 185 KM :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos tam ostatnio plakal ze euro drogie;

kurs na dzis: 1 euro = 3,5971223 złotego polskiego - czyli nie ma tragedii. Oczywiscie mozna jeszcze poczekac...

 

Można i chyba będzie warto bo na razie zapowiada się spadek waluty, a niemcy nic a nic nie obniżyli cen przy gwałtownym wzroście kursu euro :D Wystarczy policzyć jaka jest różnica przy kursie 3.9 a jaka przy 3.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Miałem wiele samochodów od malucha do mietka i powiem wam że gdyby nie tylny napęd to tylko mietek ale niestety .

Mam teraz 3 volva dwie sztuki s60 2007 i 2008 oraz xc 90 z 2006 i powiem wam że to są super auta naprawde pod każdym względem, najdobniejsze detale są wykonane profesjonalni i awaryjność 0%

Polecam

Tylko bęzyna z motorem 2,5 i do góry żadnego dizla bo to fordoskie silniki i są problemy

Edytowane przez sq9jkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja mam nowe volva 07 i 08 z tym że w bęzynie bo dizla nie preferuje pozatym żadna różnica w cenie paliwa a co do dizla to właśnie nowe mają wstawione silniki fordoskie i mają problemy z turbi i przewodami do interkulera pozatym spalanie nie jest imponujące jeśli chodzi o dizla to tylko 2.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dal rodziców to polecam takie Volvo. :biggrin:

http://videos.streetfire.net/video/Volvo-W...0mph_161374.htm

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na początku przyszłego roku mają wsadzić do mazdy 6 nowego diesla 2,2 - 185 KM :)

 

To się dopiero pewnie odpychało :wink:

 

Witam

Ja mam nowe volva 07 i 08 z tym że w bęzynie bo dizla nie preferuje pozatym żadna różnica w cenie paliwa a co do dizla to właśnie nowe mają wstawione silniki fordoskie i mają problemy z turbi i przewodami do interkulera pozatym spalanie nie jest imponujące jeśli chodzi o dizla to tylko 2.4

 

Cena mówisz praktycznie ta sama? A czy spalanie też jest praktycznie takie samo - diesel - benzyna? NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...