Skocz do zawartości

deszcz i biale pasy na jezdni


pagi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jade sobie wczoraj do domu z pracy, deszcz pada, mokro, korki i non stop gdzies stoję na swiatlach - oczywiscie przeciskam sie miedzy autami, nie jade szybko, nie chcem zaliczyc gleby az tu nagle...

ruszam spod swiatel: 1 gaz 2 gaz i wjezdzam na przejscie dla pieszych, nawet nie zwrocilem uwagi ze wjezdzam na pas zebbry, na liczniku jakies 70 3 gaz i nagle czuje tyl motoru zaczyna uciekac w prawo, kolo tylne lapie poslizg , silnik zaczyna wyc a mi juz cieplo sie robi bo czuje ze zaraz glebne...

nie wiem jak ale odpuscilem skrecilem fajera i jakos wybranlem z opresji...

kurcze malo brakowalo - pomyslalem, z drugiej strony nie ruszalem od razu tylko mialem juz jakals predkosc a tu na 3 taki zonnk

no to tyle chcialem napisac , deszcz , mokra jezdnia do tego sliskie pasy i problem gotowy

uwazajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do "zawsze unikania" dodalbym: jak masz ogarniete moto to raz na jakis czas wjedz specjalnie na biale i odwin ;)

Dobrze czasem przypomniec sobie gdzie sie konczy przyczepnosc, a zaczyna drift.

Ktos kto nigdy nie byl w uslizgu moze sie bardzo zdziwic.

Polecam cwiczenia na trawie :) Wieeele daja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi lezal na trawie, nie mow ze nei nauczyles sie chociaz troche wyczuwac uslizg i z niego wychodzic, oraz nie panikowac.

Ja dzieki takim zabawom wyszedlem z kilku niefajnych uslizgow, w tym nawet 2 uslizgow przodu ;)

Taki jestem kurna pro rajder maderfaker :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noi lezal na trawie, nie mow ze nei nauczyles sie chociaz troche wyczuwac uslizg i z niego wychodzic, oraz nie panikowac.

Ja dzieki takim zabawom wyszedlem z kilku niefajnych uslizgow, w tym nawet 2 uslizgow przodu :P

Taki jestem kurna pro rajder maderfaker :P

 

Nie nastawialem sie wtedy na trening tylko nudzilo mi sie w nocy na siekierkowskim, takze dlugo to nietrwalo, trawa byla sliska bo mokra a ja szybko dostalem nauczke :) Za to fajnie cwiczylo mi sie hamowanie i przyspieszanie na prostym odcinku drogi obok toru stegny. Jedna polowa jezdni jest tam czysta a druga zawsze ma troche piachu Polecam ;)

 

A jak tam Twoje plany przesiadki na afri?

 

P.S. Jak jestes taki madafakin' pro rajder to chetnie sie z Toba ustawie i podpatrze miszcza w akcji. Wymiana doswiadczen to fajna sprawa. Serio pisze ;)

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja sie tak bawilem i za ktoryms razem ani sie obejrzalem jak motor lezal na trawie Mi tam za duzo nie daly takie cwiczenia ;)

 

Który? Gs czy Bandzior ;) :)

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawialem sie wtedy na trening tylko nudzilo mi sie w nocy na siekierkowskim, takze dlugo to nietrwalo, trawa byla sliska bo mokra a ja szybko dostalem nauczke :) Za to fajnie cwiczylo mi sie hamowanie i przyspieszanie na prostym odcinku drogi obok toru stegny. Jedna polowa jezdni jest tam czysta a druga zawsze ma troche piachu Polecam ;)

 

A jak tam Twoje plany przesiadki na afri?

 

P.S. Jak jestes taki madafakin' pro rajder to chetnie sie z Toba ustawie i podpatrze miszcza w akcji. Wymiana doswiadczen to fajna sprawa. Serio pisze ;)

 

Pasy nie sa dobre i po nich nie jezdzic :P *

Co do afri: nie bedzie afri :P

A tam napisze na pw :P

 

 

 

*antyoftoper

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nastawialem sie wtedy na trening tylko nudzilo mi sie w nocy na siekierkowskim, takze dlugo to nietrwalo, trawa byla sliska bo mokra a ja szybko dostalem nauczke ;)

 

Na taki motocykl z powodzeniem wystarczy sucha trawa do ćwiczeń, jazda po mokrej na oponach szosowych to jak jazda po lodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku też miałe 3 uślizgi z czego dwa na pasach a jeden na piasku. Na sczęście były na tyle słabe, że gleby nie zaliczyłem. Na pasach akurat przy solidnym odkręcaniu mi się zdarzyło :icon_question: Ogólnie trzeba unikać wszelkich "białych" morderców na drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...