Skocz do zawartości

Wybor motoru ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam dylemat a mianowicie chodzi o wybor przy kupnie motoru mam na wydanie 15-16 tys. i mysle tu nad honda F4i 600 badz yamaha R6. Moge liczyc na jakies wskazowki od was co mianowicie mozecie mi z czystym sercem polecic ? Moze jakies portale z porownaniem czy cos ? Dzieki z gory za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

archiwalne posty czytalem co nie ktore lecz jako takiej odpowiedzi nie znalazlem, slyszalem ze w R6 jest problem ze skrzynia biegow oraz z lamliwa rama dlatego moj temat znalazl sie tutaj. Moto chce kupic koniec tego roku poczatek przyszlego najpozniej wiec pytam sie juz teraz zeby miec jakies pojecie o tych sprzetach i na co zwracac uwage przy ich kupnie zeby kupic motor nie na sezon tylko juz na kilka lat.

 

 

PS. Chcialem sie dowiedziec a tu musze odpowiadac na pytania na ankiete hehe.

Doswiadczenie w prowadzeniu mam na 250cmm oraz jako takie na 500.

Edytowane przez Qurde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jak już walisz na forum z głupim pytaniem, to miej chociaż odwagę przyznać się, że nie masz doświadczenia.

Jeśli chcesz być traktowany poważnie, też się tak zachowój.

To, że ktoś zaczyna, to żaden wstyd, ale posłuchaj rad bardziej doświadczonych, to przedłuża życie.

Szerokosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie to wyczytales ze napisalem super kierowca? Edytowalem posta wyzej jak nie zauwazyles i dopisalem ze mialem styknosc z 250 i 500. Nie mam doswiadczenia duzego to fakt takze nie musisz wjezdzac ze zalozylem konto i od razu zakladam temat tylko pierw czytalem jak i szukalem odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko loko.

Jezeli jestes pewny ze jestes w stanie ogarnąc taki sprzet i nie dasz sie pokusie odkrecania manetki na maksa i figlowania przed kumplami to mozesz smialo brac CBR lub R6. Co ci sie bardziej podoba to juz musisz sam zdecydowac.

R6 to czysty sport, problem ze skrzynią biegow poprawiony od 2001 roku, pierwszy raz slysze zeby R6ki cierpialy na pekajace ramy. CBR, liniowe oddawanie mocy, motocykl dla "kazdego" wygodniejszy od R6.

 

Wazniejsza sprawa niz wybor motocykla to bezpieczna jazda, nie jest latwo sobie powiedziec "kupie 600 i bede jezdzil spokojnie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R6 to czysty sport, problem ze skrzynią biegow poprawiony od 2001 roku, pierwszy raz slysze zeby R6ki cierpialy na pekajace ramy.

Wazniejsza sprawa niz wybor motocykla to bezpieczna jazda, nie jest latwo sobie powiedziec "kupie 600 i bede jezdzil spokojnie".

 

No :icon_twisted: tego, ramy w R6 to pekaja na potege, tylko trzeba w samochod przywalic na przyklad, o co poczatkujacemu, pelnemu wiary w swoje opanowanie wscieklej 0,6 nie trudno.

A powiedziec to kazdy moze, gorzej dotrzymac slkowa szczegolnie kiedy taki motocykl az sie prosi o odkrecanie.

Z tej dwojki to juz polece CBR, maszyna znana solidna, cos tam wybaczy. No chyba, ze na stunt bedziesz jedzili to wtedy R6, bo ostrzejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awarii ulega niedoświadczony kierowca :)

 

No nie zawsze, moze co?

Qurde kupisz co zechcesz, ale im wiecej doswiadczenia, tym ostrzejsze moto. A nie odwrotnie. Ale jesli sie juz zdecydowales to wrzuc foty tej R6.

Edytowane przez PiotrekRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...