Skocz do zawartości

odpala zależnie od humoru


finalcell
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie czym to może być podyktowane motockl odpala czasem za pierwszym obrotem rozrusznika a czasem trzeba go piłować że aż czacha dymi, nie ma znaczenia czy jest zimny czy ciepły. Jak juz zaskoczy to odrazu zaczyna z obrotów spadać i jak sie nie doda agresywnie gazu to napewno zgaśnie. Zachowu sie tak jak w momecię kiedy nie ma już benzyny manetka do oporu a obroty nie rosną.

Akumulator jest nowy. Czy może to być wina gaźników brudnych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może jego maszyna nie chce żeby obcy, źli panowie w niej grzebali?:icon_rolleyes: Gaziory przeczyść i świece obacz, potem wyreguluj bo może za bogata mieszanka jest i się zalewa biedaczysko.

Edytowane przez Deathraw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego snikersa to z paliwem poszatkowanego dam mu jutro i pogłaszcze :> a teraz na poważnie

gaźniki bede robił w tym tyg, a co do mieszanki to może być, bo dużo pali powinienem zobaczyć po kolorze świec nie ?

Edytowane przez finalcell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szatkuj tego Snicersa tylko mu połóż na zbiorniku.

Sprawdź poziom paliwa i wielkość głównych dysz paliwowych a także mocowanie iglicy.

Sprawdzenie koloru świec jest trochę utrudnione w CBR bo wiąże się z demontażem wielu elementów ale możesz to zrobić po kilkuminutowym pałowaniu silnika pod czerwonym polem ale nie zapomnij aby pod garażem natychmiast zgasić silnik a nie pozostawiać go na wolnych obrotach.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor świec prawdę Ci powie. Zobacz co z nimi, gaźniki zrób wg. książki i wtedy próbuj. Może też być problem gdzieś dalej, z dostawą paliwa do gaźników więc sprawdź cały układ. Obacz czy ssanie nie blokuje się itp.

A jak już musisz to oddaj do "serwisu" tylko że oni zrobią to samo co Ty a zedrą kope hajsu i wyśmieją za plecami że znowu ktoś dał się wydymać.

No chyba że za darmo zrobią to spoko, w końcu cena zależy od jakości. A nasze serwisy nie prezentują żadnej jakości a tym bardziej szacunku do klienta. Może gdzieś tam istnieje dobry serwis ale jeszcze nie słyszałem/nie czytałem o takowym. Powodzonka. :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolor świec prawdę Ci powie. Zobacz co z nimi, gaźniki zrób wg. książki i wtedy próbuj. Może też być problem gdzieś dalej, z dostawą paliwa do gaźników więc sprawdź cały układ. Obacz czy ssanie nie blokuje się itp.

A jak już musisz to oddaj do "serwisu" tylko że oni zrobią to samo co Ty a zedrą kope hajsu i wyśmieją za plecami że znowu ktoś dał się wydymać.

No chyba że za darmo zrobią to spoko, w końcu cena zależy od jakości. A nasze serwisy nie prezentują żadnej jakości a tym bardziej szacunku do klienta. Może gdzieś tam istnieje dobry serwis ale jeszcze nie słyszałem/nie czytałem o takowym. Powodzonka. :icon_rolleyes:

 

Za taki tekst powinieneś dostać dożywotniego bana na tym 4um ale młody jesteś i niedoświadczony.

Masz teraz dwa wyjścia:

Przeprosić serwisy które nie zasłużyły na taką opinię i podać adres serwisu który Cię osobiście wydymał.

Wyjście drugie : wylogować się i nie korzystać z tego 4um.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoczko, nie ma sprawy. Przeproszę takie serwisy jak tylko znajdę jakiś, kiedyś.

Mnie nie dymają lecz moich ludzi a ja po tym musze naprawiać ich klops. I nie jest to antyreklama bo nie zamierzam otwierać swojego serwisu, mam ambitniejsze plany na przyszłość.

 

A ban to za co? W regulaminie forum nie było paragrafu który niby nagiąłem swą wypowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem totalnym zwolennikiem oryginalnych części i obsługi ASO ale tak jak kolega wyżej pisze takie ekscesy sie zdażaja a to i nawet mnie juz zniecheca do serwisów,daleko im do zachodnich.Ogólnie ciężko sie żyje w polsce ludziom którzy dbają o sprzet tak jak nakazuje instrukcja obsługi i producent.

Edytowane przez zygi12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem totalnym zwolennikiem oryginalnych części i obsługi ASO ale tak jak kolega wyżej pisze takie ekscesy sie zdażaja a to i nawet mnie juz zniecheca do serwisów,daleko im do zachodnich.

Masz rację że się zdarzają ekscesy tylko wielu forumowiczów pisze natychmiast o tym na naszym forum podając konkretnie co i gdzie się wydarzyło.

Nie wolno uogólniać a tym bardziej pisać w ten sposób o wszystkich serwisach bo w ten sposób wielu uczciwych mechaników jest obrażanych.

Tylko nałogowy alkoholik w stanie zamroczenia mówi głośno o tym o czym myśli na trzeźwo.

Forum to nie kółko różańcowe gdzie kilka dewotek w moherowych beretach opowiada o diabłach na motorach.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty ciągle o mocherach;/.No i nie odpowiedziałeś na pytanie-za co byłby ban jakby był?

O dobrego mechanika czasem ciężko i niestety zdażają się czasem przypadki(o czym ludzie na forum piszą) że nie wszystko jest tak jakbyśmy chcieli po odebraniu sprzętu.

Niektórzy mechanicy są dziwni czasem-jeden który robi simsony w bdg powiedział że jawy nie tknie-nawet regulacji, a z tego co słyszałem sam w romecie pracował:).

A propos tego że inni grzebią w naszych sprzętach;)-Ja dałem znajomemu do zrobienia ogara i chodził lepiej, ale to jeszcze nie to było(mój ogar kapryśny jest), wziąłem się i go zrobiłem tip top trochę czasu chodził super i zapłon sam się rozjechał i zdechł jak włączyłem się do ruchu na dość ruchliwej drodze-no ale cóż tak to już jest ze starym sprzętem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...