Skocz do zawartości

Warszawa - 400 zl nagdody za wskazanie uzytkownika kasku


WieslawP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Probowalem po dobroci nic to nie dawalo. Wkurzylem sie i dlatego zmieniam taktyke. Zalodziej zapeirniczyl mi kask i jedzie sobie w nim. Nie bedzie w nim jeedzil spookoje nie popuszcze sk.....wi. A jak zobacze pacana gdzies na swiatlach to z to wale od rwazu z wyskoku w zebra. Jak sie zawezme nie ma zartow.

 

[...]

 

Gosc moze poruszac sie na terenie Mokotowa poniewaz tutaj wlasnie zwedzono kask. Kask nie jest zbyt popularny sporo sie nameczylem w internecie zeby znalezc taki model. Juz juz jeden za znajomych widzial kogos w tym kasku

a wiec zlodziej jezdzi w nim. Jesli ta akcja nie pomoze bede siegal po co raz to bardziej drastyczne metody az go w koncu dopadne.

 

 

tak sobie czytam, czytam.... i zastanawiam się czy przypadkiem nie zostawiłeś kasku razem z "zawartością" :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie - każdy miał na pewno sytuacje kiedy zapomniał o czymś oczywistym pod wpływem stresu.

Ja bym sobie darował, bo nie ma raczej sensu rozkminiać dalej tego że z Twojej winy ktoś wziął sobie Twój kask (wziął, nie ukradł!!! - moim zdaniem).

 

BTW: Jak można zapomnieć kasku ?!!???

Edytowane przez slo_mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weż to 400zł skocz w weekend na Służewiec i se kup kask. :buttrock: Może trafisz na własny ale zanim cokolwiek zrobisz dobrze go obejżyj, potem dobrze pomyśl i dopiero działaj. Tylko o niczym nie zapomnij :buttrock: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym nikt go Ci nie ukradł tylko go znalazł :flesje:

mi nawet do głowy by nie przyszło jak bym coś zgubił żeby od razu od złodziei wyzywać i nap**dalać znalazcę rzeczy która zgubiłem - zostawiłem, zgubiłem, zapomniałem moja głupota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Lepiej tę nagrodę przeznaczyć na nowy kask i próbować zapomnieć o sprawie. Szkoda nerw; nigdy nie wiadomo co jeszcze może się zdarzyć. Lepiej odpuścić i nie prowokować reakcji łańcuchowej

Swoją drogą tego lata mój syn na rodzinnym spacerze znalazł portfel z całą zawartością (kasa, karty bankomatowe i kluczyki do samochodu). Na najbliższym parkingu obserwowaliśmy zachowanie ludzi i tym sposobem zguba wróciła do właściciela który potwierdził zawartość. Niestety gość nie postawił nawet piwa ani tymbarka małemu :wink: To tak OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...