Skocz do zawartości

jaki olej ile


kubus2905
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam cb450 chce wymienić olej i filtr pytanie moje brzmi jaki olej mam do niej zalać teraz jest niby pół syntetyk i jak go sie za skale przygazuję to trosze dymi jaki bedzie lepszy minerał o marke nie chodzi bo tylko castrol bo motul jest ho.................. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W silnikach japońskich motocykli nie wymienia się samych pierścieni bo silnik będzie brał jeszcze więcej oleju niż przed wymianą.

A gumki to się nazywają uszczelniacze zaworów.

Raczej nie radził bym Ci rozbierać tego silnika bo zasypiesz nas kolejnymi setkami pytań jak to poskładać i do czego to jest.

 

Ps. wywaliłem w kosmos Twój kolejny temat a jak założysz następny to dostaniesz bana na kilka miesięcy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silnik rozbiorę ale pytanie skąd części jeśli ktoś wie ile może max przepalac takie moto oleju mi wychodzi ok 150 200 na 1000 km a dymku ponizej 10tys nie pusci grama

 

no ok skoro wywaliłeś to może tu napisze co może ocierać w okolicach pokrywy sprzęgła nie są wałki i ich napęd stawiam na pompę oleju ma jakis naciąg lańcuszek napedzający

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręcisz ten silnik powyżej 10000 obr :icon_mrgreen: :bigrazz: ;)

U mnie nawet gdybym się mocno starał to nie możliwe

 

Zerknij sobie też na tą stronkę:

http://www.hondacb450s.info/cb/Cb_450s.htm

Edytowane przez skoch84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masz jakis skatowany silnik ja mam do 10 obr a kreci sie do napisu min czyli z 12 13 ? mam oddlawiona wersja walki mam ok chodzi mi o ten lancuszek od pompy oleju

 

wyruwnazajacce nie wim jak sie to pisze a po czym poznacz czy tel lancuszek od pompy do wymiany ma sporo luzu

 

jeszcze jedno ile w tym silniku jest łańcuszków ? od tych wałków pompy oleju i rozrządu ,od walków wykluczam bo jest oki zostaje mi pompa oleju i rozrząd czy cos jeszcze tak chałasować typowo jakis luzny łancuszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...