Skocz do zawartości

kawasaki vulcan VN 2000 czy honda VTX 1800


Krystian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Oczywiście, bo jakby inaczej mam dylemat co wybrać - VN 2000 czy VTX 1800 R. Na oba sprzęty choruje od lat i już powoli głupieje. Słyszałem, że VTX lubi się walić w zakrętach o VN takich opinii nie znalazłem wręcz, że prowadzi się jak marzenie (pewnie bardzo subiektywne wypowiedzi) chociaż niedawno jechałem za VN i facet na rondzie łamał go jak chciał :clap: . VTX ma kardan, VN pas (podobno 50.000 wytrzymuje). Już nie wiem czym sie kierować może jest coś co w jakimś stopniu dyskwalifikuje albo przemawia za wyborem. Marzenie mieć dwa w garażu ale zony też bym chciał dwie a nie mogę. :P

 

Precyzując pytanie to co przez Was przemawiało/przemawia kierując się takim, a nie innym wyborem cruisera?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę o własnościach jezdnych, hamulcach itp, ale:

VTX -nuuda do kwadratu - czyli gdzie nie pojedziesz znajdziesz z 5 takich samych - i choćby dlatego nigdy nie kupiłbym VTX'a, XV'a...

- VN2000 - rodzynek, indywidualizm (jeszcze) no i ta pojemność z 2. z przodu.

Nie ma sensu porównywać przyspieszeń łatwości obsługi itp - bo IMHO- przy tych sprzętach to nie poważne trochę :cool:

VN2000 bezwzględnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniższym linku jak na moją wiedzę, to chyba kolejna sprawa przemawiająca za VN 2000 ale nie o cyferki przede wszystkim chodzi a o wasze sugestie, które pomogą mi podjąć słuszny wybór.

Wykres

 

Jak mówisz, nie chodzi o cyferki bo najmocniejszy z tych sprzętów wysiada jak go porównać do byle 600-tki ;) Wybierz ten co najbardziej tobie pasuje. Przy wyborze żony też pytałeś się kolegów o radę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wyborze żony też pytałeś się kolegów o radę? :biggrin:

 

:cool: Dobre pytanie - na szczęście nie musiałem :bigrazz:) Z tą żoną to oczywiście mniej lub bardziej udany żart. A dylemat co do wyboru powstał właśnie przez ową kobietę , z którą zawsze razem podróżujemy i dla tego razem kupujemy motor. Ja skłaniam się do VN a żonka VTX.

 

Dobre pytanie, bo dało mi wiele do myślenia - oba sprzęty są bardzo dobre i może bez sensu zawracać Wam głowę jak i tak człowiek kupi to co bliżej sercu leży.

 

Choć z drugiej strony nigdy nie wiadomo co kto na pisze. Wypowiedzi typu miałem/mam ale to, to i to i drugi raz bym nie kupił - często ściągają klapki z oczu. a taki był zamiar tego tematu.

 

pozdrawiam

Edytowane przez Krystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniles 2 motocykle, ktorymi naprawde da sie konkretnie pojezdzic. Oba diabelnie ciezkie (jak dla mnie za ciezkie) i mocne. VN napewno robi wrazenie potega silnika a VTX reputacja Hondy. Tu chyba nie bedzie nietrafionego wyboru obojetnie co wezmiesz. Jak bym mial cos podpowiadac to poszukaj VN w wersji klasycznej (z normalna lampa, oparciem pasazera itd) Jakos lepiej sie prezentuje niz ten "zwykly" a i zona zapewne pochwali jak w trasy pojedziecie.:cool:

Pzdr.

Edytowane przez vpower

AWO Sport -> AWO Sport -> Kawasaki Vulcan 800 -> Honda VT1100 Shadow C3 -> Yamaha Road Star Silverado 1,7 -> HD Road King Custom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniles 2 motocykle, ktorymi naprawde da sie konkretnie pojezdzic. Oba diabelnie ciezkie (jak dla mnie za ciezkie) i mocne. VN napewno robi wrazenie potega silnika a VTX reputacja Hondy.

Pzdr.

 

Z tego wniosek, że VN nie robi wrażenia reputacją Kawasaki :biggrin: I...jest to prawda :buttrock: Z dwojga złego już lepiej VTX. Mniej obrzydliwa. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

VN2000 - ten silnik - chrom + mrożony lakier (ZDJĘCIE) ... mniam,mniam

No i oczywiście "obowiązkowo" lampa jak od lokomotywy (ZDJĘCIE) - niech wszyscy wiedzą że to nietuzinkowy motocykl :)

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Zmucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://jarle.eltelevest.no/Kawasaki/Images...n2000a1det1.jpg na poczatku mi sie toto nie podobalo ale po 4 latach musze stwierdzic ze juz sie opatrzylo i zaczyna do mnie przemawiac, szkoda tylko ze pewnie niebawem wypuszcza cos nowego, mimo iz w tym typie motocykli na zmiany czeka sie raczej dlugo, to jednak najbardziej kreci zakup czegos swiezego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...