Skocz do zawartości

Szlakiem zamków kresowych i twierdz zakarpackich


gebels
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szykujemy sie z kolega na wypad mapka tu ( zajmuje kilka mb) :

 

http://img124.imageshack.us/my.php?image=kamieniecfg8.jpg

 

W lepszej rozdzielczosci nie pozwolil serwis , chetni na maila

 

Gdyby byl ktos chety prosze o kontakt na priv.

 

Mam klika pytan kolega jezdzie Dominatorem a ja Fazerem , jezdzil ktos z was w tamtych terenach , napiszcie swoje opinie o drogach policji. itp.

 

I prosze o ogolne porady jesli chodzi o dokument oraz formalnosci.

 

pozdraiwam i z gory dziekuje

 

 

Ps. szukałem info ale nic konkretnego nie znalazlem

Edytowane przez gebels
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. szukałem info ale nic konkretnego nie znalazlem

 

no papacz pan ile o ty złoty ukrainie ludziska pisajom... :)

fajna wycieczka, mam nadzieję, że po powrocie będzie jakaś relacja :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc , niektore z tych postow czytalem niektorych nie , sporo dotyczy enduro a ich drogi nie obchodza .

 

Tak kazdy pisze drogi zle dziury itp.

A KONKRETNIE JAK TO ZNIESIE FAZER , NAJBARDZIEJ INTERESUJA MNIE WYJAZDY OSOB O PODOBNYCH MOTOCYKLACH , NIE ENDURO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu byliśmy na Ukrainie http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...=70906&hl=ukrai

Motory zróżnicowane: dwie gs500, dwie dywersie, fazerka , virażka, dukat, itp a więc nie enduro. Nakręciliśmy ponad 2tysie kilometrów i maszyny to zniosły.

Wartoi mieć jakieś pieniązki dla panów policjantów , bo oni to lubią.

Nie wiem czy będziesz jechał przez Olecko ale jakbyś jechał, to mieszkaja tam strasznie mili ludzie(przewodnik po zamku), którzy udzielają pola pod namioty. Mam nadzieję że do tej pory nic się nie zmieniło. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O super, świetna trasa!

Byłem w maju na ktm-ie, w sierpniu fordem focusem. Oba zniosły, ale przyjemnie było tylko tym pierwszym;)))

Kolega na Hondzie Night Hawk w dwie osoby plus bagaż zbyt się rozpędził... i na którejś dziurze puścił spaw na zbiorniku paliwa... 200 hrywien i miejscowi spece zakleili jakimś klaistrem do metalu.

pozdrowienia i miłej jazdy!

A milicją bym się nie przejmował - jak nie złamiesz przepisów, to będzie dobrze. Podczas sierpniowego wyjazdu w nocy zatrzymał nas w Samborze podchmielony milicjant ze szlugiem w ręku (?!?), sprawdził kwity... i puścił.

Z kwitów interesuje Cię tylko paszport i zielona karta, do kupienia za 50 zeta na granicy. No i warto pomyśleć o ubezpieczeniu, pewnie kilkanaście złotych.

Kiedy dokładnie ruszacie i na jak długo?

dub

Edytowane przez dubey
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraina to najbardziej skorumpowany kraj od Bugu aż po samą Azje Centralną. Biorą wszyscy i za wszystko. Jak jesteś dobrym aktorem to puszczą cię bez łapówki. Możesz liczyć na standardowe teksty typu motocykl na stojankę a ty tu zostajesz do jutra i idziesz do sądu. Targować sie trzeba zawsze. Próbować grać na zwłokę. W tym czasie kiedy będziecie na UA jest zlot w Truskawcu jakbyście chcieli poimprezować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...