Skocz do zawartości

Czy rozni sie tlumik leo Vince, yoshiruma czy akrapovic ??


PiotrromaN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

akrapovic jest najladniej gadajacym wydechem

ale to kwestia gustu

 

No tak. Gusta, guściki... ja wolę Scorpoiona bo lubię niski bass... :icon_biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wolę niskie tony :)

 

Wtedy słychać, że jest tłumik a nie jakiś kawałek rynny ;)

 

Tutaj się pochwalę moim tłumiczkiem

 

 

Kosztował mnie jakies 450zl :) Nowy.

 

No, no...soczysty basik. Ja miałem w Suzie RF600R tłumik składany z 3 różnych - Micron-Scorpion-Akrapovic i na woolnych był basik niski ale po wkręceniu na obroty (do 15.000rpm) wył jak bolid F1. :icon_biggrin:

 

Na video nie słychać nawet 50% tego co naprawdę brzmiał. Tylko dałem ciała przy wrzucaniu 6 biegu w paleniu gumy na końcu... :crossy:

http://pl.youtube.com/watch?v=5a-eQiztyjc

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś ma doświadczenia z takim wydechem?

 

LINK - http://moto.allegro.pl/item434602675_tlumi...r_titanium.html

 

Cean przystępna, ale co dalej...?

 

 

Cena wcale nie taka przystepna. :notworthy:

Scorpiony to sa bardzo dobre tlumiki i nawet jakbys sie zdecydowal za ta cene kupic, to na bank bys byl zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wcale nie taka przystepna. :biggrin:

Scorpiony to sa bardzo dobre tlumiki i nawet jakbys sie zdecydowal za ta cene kupic, to na bank bys byl zadowolony.

 

A czy oni produkują pełne układy równiez? Kurczę w tym problem, ze nigdy takiego na oczy w realu nie widziałem ani nie słyszałem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz na pytanie czy akcesoryjny wydech cos daje znajdziemy w danych producenta tego wydechu, beda wykresy itp. z tego co wiem to zazwyczaj nalezy ingerowac w gazniki ale to wszystko to tylko gdybanie, tak naprawde to moto na hamownie, analizator do rury i wtedy mozna sie bawic, reszta to tylko subiektywne odczucia....

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpowiedz na pytanie czy akcesoryjny wydech cos daje znajdziemy w danych producenta tego wydechu, beda wykresy itp. z tego co wiem to zazwyczaj nalezy ingerowac w gazniki ale to wszystko to tylko gdybanie, tak naprawde to moto na hamownie, analizator do rury i wtedy mozna sie bawic, reszta to tylko subiektywne odczucia....

 

Tak, ale nei wszyscy producenci udostępniją wykresy z hamowni. Tylko bodajże z tego co pamiętam Akrapović tak robi. Co do gaźnikowców - OK. Ale moto na wtrysku - kupujesz, zakładasz i po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wtrysk to jak najbardziej, nie pisalem bo to chyba jasne i bylo nie raz :smile: jednak rowniez po ingerencji w sterowanie wtryskiem i generalnie uklad dolotowy, efekt bedzie leprzy niz bez

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat powraca. Zastanawiam się, ponieważ chciałbym sobie już jakiś wydech zamówić... I myślę nad Akrapović, Arrow i Leovince. Z tej 3 Arrow jest najdroższy bo kosztuje niecało 1900 złotych a za Akrapović zapłaciłbym niecałe 1700... A co Wy o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ceny w UK, Scoprpion jest na ostatniej stroni bo alfabetycznie układane.

http://www.mandp.co.uk/productsList.aspx?t...s+And+Silencers

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ceny w UK, Scoprpion jest na ostatniej stroni bo alfabetycznie układane.

http://www.mandp.co.uk/productsList.aspx?t...s+And+Silencers

 

Za Akrpović wołają jeszcze więcej niż u nas :icon_exclaim: Drogi ten sklep... Tego Scoripona sobie chyba jednak odpuszczę, zresztą sam nie wiem za bardzo się motam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...