Skocz do zawartości

wymiana napedu


pluto2202
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fabryczne przednie zebatki maja przewaznie gumy po obu stronach,jezeli twoje nowa ich nie ma to bedzie glosniej pracowac.

 

Nowe lancuchy sa przewaznie nasmarowane.........

 

Zazwyczaj przednia ma gumy i jest właśnie po to żeby łańcuch nie hałasował. Pluto2202 jeśli masz nasmarowany, dobrze naciągnięty i w osi łańcuch to bym się tym zbytnio nie przejmował bo zamienniki zębatek

nie mają owych gum i łańcuch skacze na boki wytwarzając takie stukoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj przednia ma gumy i jest właśnie po to żeby łańcuch nie hałasował. Pluto2202 jeśli masz nasmarowany, dobrze naciągnięty i w osi łańcuch to bym się tym zbytnio nie przejmował bo zamienniki zębatek

nie mają owych gum i łańcuch skacze na boki wytwarzając takie stukoty.

 

 

 

autorze tej wiadomości :) dziękuje za informacje teraz będę spokojniej mógł wykorzystywać potencjał mojego sprzętu. wszystkim osobom biorącym udział w tym temacie dziękuję za wszystkie informacje. pozdrawiam

 

a czy można gdzieś dokupić te gumy na zębatkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz dokladnie osiowosc kola. Wez pod uwage fakt, ze znaczniki nie sa idealnym wyznacznikiem osiowosci. U mnie bylo tak, ze kolo na znacznikach bylo ostawione idealnie a lancuch strasznie halasowal. Szukalem odpowiedniej pozycji dla kola i okazalo sie ze wg. znacznikow kolo musi byc minimalnie cofniete od prawej strony. Pokombinuj, moze uda Ci sie zlikwidowac ten halas tak jak mi sie udalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz dokladnie osiowosc kola. Wez pod uwage fakt, ze znaczniki nie sa idealnym wyznacznikiem osiowosci. U mnie bylo tak, ze kolo na znacznikach bylo ostawione idealnie a lancuch strasznie halasowal. Szukalem odpowiedniej pozycji dla kola i okazalo sie ze wg. znacznikow kolo musi byc minimalnie cofniete od prawej strony. Pokombinuj, moze uda Ci sie zlikwidowac ten halas tak jak mi sie udalo.

 

 

już mi sie udało zlikwidować to hałasowanie. dałem większy luz i jest ok to było to ze łańcuch hałasował. ale dzięki za podpowiedz. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...