Skocz do zawartości

Autko do 12 tyś ? da się ?


^lunatyk^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja uwazam ze wueska dobrze zrobil ze sie przyznal uczciwie do tego w jaki sposob sprzedaje samochody, czlowiek przynajmniej wie od kogo nie kupowac...

:icon_mrgreen:

 

Przecież on nie sprzedaje tylko cofa liczniki tym co chcą sprzedać :wink: Jak ktoś nie chce sprzedać to nie cofa :icon_mrgreen:

 

A i podziwiam kolegę co sprzedaje drogie samochody i nie kombinuje. Z moich doświadczeń wynika, że nawet w samochodach po 200.000 euro cofa się liczniki i ogólnie picuje się autko do handlu. Robią to nawet bardzo duże firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale choc rejon zasugerowal, ktory nalezy omijac :bigrazz:

Tak na powaznie to wlasnie przez te wszystkie fakty jakie tu zostaly wymienieone strach kupowac uzywana fure od handlarza bo wiadomo czego mozna sie spodziewac :icon_rolleyes: Jedyna opcja jest kupowanie od sasiada, ktory fure mial od nowosci i czlowiek na biezaco widzial co sie z nia dzieje, bo kupowanie fury niewiadomoego pochodzenia wiaze sie niestety w wielu przypadkach z ogromna mina...

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś musiał mieć wyjątkowo ciężką nogę albo z autem było coś nie tak

Bardzo lubie takie komentarze :D

Jezeli moja opinia jest odosobniona to poczytaj opoinie innych wlascicieli(np. na Autocentrum). A moze ten twoj to jakies perpetum mobile ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy normalnej jeździe ciężko zejść silnikiem 1.6 poniżej 9l na mieście, chyba że kto jedzie jak na kursie Lki i blokuje ruch to się zgodzę

 

nawet w perth gdzie ruch jest taki jak u nas w niedzielne poranki autko 1.6 spala 9l , 5.7 v8 w tym wypadku 20l :icon_mrgreen:

 

 

 

 

a propo cofania liczników, w moim gronie mało kto patrzy na przebieg :flesje:

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajc ale zauwaz ze podajesz zuzycie w miescie, moj golf tdi na chipie przy spokojnej jezdzie po miescie tez pali 7-7,5 ale zdarzy sie i 10 to zalezy od bardzo wielu czynnikow ale na civica 7-8 srednio to normalne, 5 to w trasie i do 100km/h

 

Ej wueska czym krecisz fury grupy VAG chodzi mi jaki flasher uzywaz na OBD2?

Podejdzie kwp2000+ bo mam ale nie mam czasu poprobowac a jak nie pojdzie nie bede sie na darmo spuszczal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajca post odnośnie czwórki zrozumiałem, że nie schodzi poniżej 10 przy 90 km/h w trasie. Chyba muszę się z tym zgodzić, albo odwiedzić mechanika bo śerdnia na Niemieckich autostradach, gdzie jeździ się jak każdy wie 70 km/h (*2 dla niekumatych) wyszło ok 9 gazu.

 

@zajc, znam kkilkanaście opinii o tym modelu, m.in. o tym jak ten silnik lubi brać olej, to kolejny dowód, że trafiłem na wadliwy egzamplarz bo przy serwisie LL na 30 koła nic nie dolewałem, a poziom był jaki być powinien.

 

Ku%^& a miała być igła!

 

(rocznik '03)

 

Odwiedzę kolesia co mi to wcisnął, jak tak można!, pali mniej niż innym, a do tego nie bierze oleju. Nie no, rozbój w biały dzień.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...