Skocz do zawartości

Yamaha Drag Star XVS 1100 A


Prot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszy właściciel - z salonu wrocławskiego

Przebieg ok. 44 000 km

W sierpniu obchodzi 3 urodziny

Uzbrojenie:

- gmole

- szyba

-lightbary

-siedzenie plecaczka przerobione na większe (w Wersonie)

-stelaże + sakwy

- bagażnik tylny (Kuźnia motocyklowa)

-przebieg nakręcony wyłącznie na trasach (byłem tylko raz pod kolumną Zygmunta i raz na placu Solnym we Wrocku z_jezorem.gif )

- pozostałą część czasu motocykl stoi w garażu - do pracy nie jeżdżę bo nie pracuję

- w weekendy nie jeżdżę, gdyż nie jeżdżę po spożyciu

 

Powód sprzedaży: nienawiść do kredensów * (za wolny, za słaby, zbyt małe przebiegi między tankowaniami, motocykl nie sprawdził się w Afryce :) )

Cena: do uzgodnienia - średnioważona rynkowa

 

 

 

Fotki można znaleźć w tym temacie - http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=99002&st=0

 

Inne informacje na PW (mam brzydki zwyczaj nieodbierania telefonów których nie znam :banghead: )

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym Ty na codzien jezdzisz po miescie ??? ;)

Do pracy, w weekendy i takie tam ....

Jak piszesz ze glownie trasy, to pozostala czesc czasu motocykl stoi w garazu ???

 

Przecież napisał że nie pracuje a w Weekendy jest wożony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

- w weekendy nie jeżdżę, gdyż nie jeżdżę po spożyciu

---ciach---

Ja po prostu padłem ... :icon_mrgreen: :wink: :D ;)

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do pracy nie jeżdżę bo nie pracuję

w weekendy nie jeżdżę, gdyż nie jeżdżę po spożyciu

 

Kurde, taki to pozyje :icon_mrgreen:

A na wypady wakacyjne i na "spozycie" kase zbierasz "pod kosciolem" ??? :bigrazz: :icon_razz:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód sprzedaży: nienawiść do kredensów * (za wolny, za słaby, zbyt małe przebiegi między tankowaniami, motocykl nie sprawdził się w Afryce :) )

 

a w takim razie zdradzisz, co będzie następne? gdyby nie tekst o kredensach obstawiałbym r1200gs :)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w takim razie zdradzisz, co będzie następne? gdyby nie tekst o kredensach obstawiałbym r1200gs :buttrock:

jsz

A ja wiem ale nie powiem. :crossy:

A znaczek (*) w języku EKG oznacza........................................................., no właśnie cóż to on oznacza :biggrin:

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...