Skocz do zawartości

no cóż... zdane za pierwszym razem :D


Luthien_Kathy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:)

 

jak było ... ? cudownie ;)

 

opis motocykla: jak sie sprawdza olej: gadam gadam a pan: juz starczy, prosze pokazać swiatła- w dodatku powiedzial mi jakie sa :P szybko poszło i na tym koniec ; przeprowadzenie moto i ruszyłam potem pod górke i ósema oczywiście wyszło wszystko pieknie :crossy: a potem prosze tu podjechać ... no i zgasł ... no i drugi raz zgasł :P mi tu wstyd a gość mówi: prosze sie nie przejmować tylko tu podjechać :D no i na miasto. jade jade a on mi nagle każe skręcać w prawo; no i takim sposobem pojechałam chyba z pól trasy : ) szybko poszło

 

a ja tez czekałam 2 miesiące i to równo 11.06. teoria 11.08. prakt. :P

 

i sie stresowałam czytając opisy czyichś egzaminów że tu kierunku na placu ktoś nie włączył tu to tu tamto ;)

 

ja trafiłam na szczęście na bardzo fajnego egzaminatora :D

 

powodzenia za tydzień ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:clap: to rzeczywiscie cudownie bylo :wink:

Tez bym tak chcial ;) Czlowiek sie naczyta tych makabrycznych opisow w necie i pozniej sie stresuje niepotrzebnie :icon_razz: A z drugiej strony patrzac na twoj avatar to masz wiecej atutow niz ja :wink: , ...ale oczywiscie nie twierdze ,ze mialas latwiej :buttrock: :wink: ... aha i nie dziekuje co by niezapeszyc :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ciekawe jak Ci poszlo swiruxx :bigrazz: :crossy: już minęło troche od Twojego egzaminu ale ja nieosiągalna byłam i nic nie wiem :P

a czy łatwiej czy nie łatwiej to nie wiem ;) chociaz... jak zdawałam na B, 6 lat temu, dostałam na pierwszy egzamin babke, zwaną jako Ruda <w Zielonej Górze> pogromczyni dziewczyn na egzaminach, nie słynąca z uprzejmości ;) i ... nie zdałam ;) za drugim razem się powiodło... już z panem egzaminatorem hihi ;)

może coś w tym jednak jest hehe ;)

 

pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak Ci poszlo swiruxx crossy.gif smile.gif

 

Rzaczej jak nie poszlo :flesje: . Ogolnie spoko, babka egzaminatorka sie wylosowala :) Sprawdzenie bryczki bez problemow, placyk spoko bez zadnych migaczy i w miasto .... I gdzies w polowie trasy wjeb... sie na zoltym na skrzyzowanie i bylo po zamiatane. :crossy: Najgorsze , ze moglem spokojnie wychamowac , no moze troche gwaltownie ,ale bym sie zatrzymal minimalnie za sygnalizatorem..... Ale nawyki z prowadzenia auta daly znac o sobie i ... Dalem w palnik i przejechalem . :evil: Jakbys nie zapytala to bym nie napisal ;) bo nie ma sie co chwalic wlasna glupota ... :evil: Niebawem nastepne podejscie. Nie pisze kiedy ...zeby nie zapeszyc :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...