Skocz do zawartości

Pomoc naukowa


Grzykrzy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

amigas z jakiej dzielnicy jestes??

 

Grzykrzy pokaźna literaturka, ja mogę coś dorzucić na temat urali nowszych bo przez przypadek mam.

 

Pozdrawiam Łodzianinów i nie tylko

Wojt@s

 

cześć. Urale nowsze mam-a szukam starszych......

http://uralmoto.ru/download_katalog.php

np. tu coś o nowszych.hehehhehehehe

Pozdrawiam.

masz blisko-to podjedż-pogadamy.........powymieniamy.......pośmigamy........itd

 

Ja też poszukuje lektury o ruskich moto, istnieje cos w ludzkich jezykach?

 

 

Ludzkie-???-są w językach:

-Niemieckim

_Rosyjskim

__Angielskim

_Polskim

_itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Na jakiej zasadzie mógłbyś się podzielić swoimi zbiorami?

Właściwie to szukam jednaj książki. Cały kłopot w tym, że posiadam tylko jej pewna część. Książka jest w jezyku ros. w formacie A3. Od strony 97 znajdują się w niej rysunki zestawieniowe M72 -jednej ze wcześniejszych wersji. I niestety posiadam tylko ksero tej części ze wspomnianej książki. Jest w niej dużo technicznych informacji, rysunki zestawieniowe zawierające wymiary i przedstawiające całe podzespoły. Dużo technicznych przekrojów w wymiarami przyłaczeniowymi, tolerancjami i luzami. Z taką książeczką odbudowa maszyny od strony technicznej jest owiele prostrza, zwłaszcza, że większość tzw. orginalnych ruskich części daleko odbiega od tego, co w owej książce jest napisane. Jeśli posiada Pan jakieś rysunki techniczne to chętnie ukłoniłbym się po nie. W domu posiadam z ciekawszych rzeczy z polskiego ministerstwa obrony instrukcję obsługi do M72 i MW, są pieczetki "Ściśle tajne" itd. Niestety o skanie nie ma mowy, bo nie mam skanera, ale ksero mogę zrobić i przesłać na wskazany adres. Jakby był Pan zainteresowany to proszę o zwrócenie się na adres email: [email protected] Pozdrawiam: Rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dwie sprawy:

1)Poszukuję dokumentacji technicznej motocykli K-750, MT-11 i 12 oraz M-72. Najchętniej wersja elektroniczna (proszę o kontakt na priv jeśli ktoś ma)

2)Głównie do Grzykrzy (jako posiadacza bodaj największej biblioteki). Ludzie się dopytują o różne wersje językowe. Tak się składa, że mam teraz (do marca) kupę wolnego czasu. Mogę się podjąć tłumaczenia na j.pol. całej tej makulatury z języków: ang., niem. i ros. Rzecz jasna w ramach czynu społecznego. Jeśli ktoś jest zainteresowany tematem proszę o kontakt na priv.

P.

Audaces Foruna Iuvat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, to mój pierwszy post na tym forum ponieważ wczoraj wieczorem znalazłem to forum :)

Interesuje mnie pozycja 28. czyli katalog części MW-750 ponieważ mam zamiar złożyć swojego boxera ^^

Mam pytanie: W jakiej formie jest ten katalog?

Z góry dzięki.

 

 

Pozdrawiam

Psujek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

psujek..zejdz na ziemie.. ja w twoim wieku tylko o kasce moglam marzyc (wlaasnie! dzis mija 3 lata od kupna mojej dziewczynki :)

 

btw. na stronie www.dniepr.cz znajdziez ten katalog

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na stronie jest - tylko podpisane "MB-750" ;)

 

po pierwsze- nie dysponujesz taka kasa, a rodzice ci nie zagrawantuja pozyczki rzedu 10tys, po drugie jaka jest twoja wiedza na temat mechaniki, po trzecie nie wiesz chyba w co sie pakujesz ;)

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a kasia jest dużo prostsza?

..i wlasnie dlatego proponuje ci zajac sie pewnymi zagadnieniami od podstaw. :)

chcesz motocykl "MW" a zadajesz pytanie czy K-750 jest prostsze - pewnie.. roznica lezy w wydanej kasie na allegro.

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chłopaka zniechecasz? Niech sie zacznioe rozglądac co i jak sam sie przekona, a tak do konca zycia bedzie sobie pluł w brode ze chciał MW a posłuchał jakies rady i kupił Jawe:) 17 jest motobajzel w Łodzi wez sie Psujek wybiez obmacaj temat, zobacz o co kaman, i wtedy wróc z pytaniami:)

 

Spojrzałem a ty krajan jestes, śląsk opolski zawsze Polski:) jest tu troche zapalenców bokserowych to nawet podjechac mozesz i sobie pomacac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z koleżanką , rusek jest tani tylko w zakupie później jest pod górkę . Bardzo łatwo się zniechęcić w trakcie remontu . Proponuję zacząć od czegoś lżejszego . Zresztą wystarczy pojechać na bazar popatrzeć na ceny części itp. . poza tym przy remoncie ruska jednak przydaje się odrobina doświadczenia . No ale żyjemy w wolnym kraju . :buttrock:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...