Skocz do zawartości

Kupiłem SXC 625-co dalej?;)


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kupiłem LC4 SXC z 2003r. chcę go przygotować i sprawdzić pod każdym katem,gdzie to najlepiej zrobić?Do częstochowy mam 45 km ,a do Łodzi 90km.

Gdzie najlepiej kupować części i jakie typu: olej?,zestaw napędowy?Świece?uszczelniacze...Silnik suchy,nie dymi,ale pasowało by go sprawdzić i doprowadzić do stanu idealnego!

Czy olej w skrzyni jest ten sam co olej w silniku?-i ile go wchodzi?-jaki najlepiej?-Czy warto kupować filtry oleju,powietrza z allegro?

Macie jakieś pomysły gdzie zrobić dobrze przegląd i wymienić części?

Proszę o mądre odpowiedzi:)

Edytowane przez ELMER1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj panie z niewidzia w zakresie mechaniki moze byc u ciebie kiepsko z tym sprzetem , olej ten sam , zmieniasz filtr oleju i mokrofilt , zaleca sie odpowietrzyc uklad po zalaniu nowego oleju.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wezmę pod Uwagę Motula bo byłem zadowolony z tego oleju mając diesla...Jeśli są braki w silniku a wymienić chcę olej w przyszłym tygodniu to dolać pełnego syntetyka np.Mobila?przeznaczonego do silników 4-suwowych?Może być na dolewkę?Bo w przyszłym tygodniu zmieniam napęd i wszytskie oleje,płyny i flitry żeby wiedzieć co się ma.Jaki dolać dziś?Jest minimum,nawet poza minimum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupiłem LC4 SXC z 2003r. chcę go przygotować i sprawdzić pod każdym katem,gdzie to najlepiej zrobić?Do częstochowy mam 45 km ,a do Łodzi 90km.

Gdzie najlepiej kupować części i jakie typu: olej?,zestaw napędowy?Świece?uszczelniacze...Silnik suchy,nie dymi,ale pasowało by go sprawdzić i doprowadzić do stanu idealnego!

Czy olej w skrzyni jest ten sam co olej w silniku?-i ile go wchodzi?-jaki najlepiej?-Czy warto kupować filtry oleju,powietrza z allegro?

Macie jakieś pomysły gdzie zrobić dobrze przegląd i wymienić części?

Proszę o mądre odpowiedzi:)

 

Zciagnij z netu serwisowke, tam masz wszystko co dotyczy oleju, swiec, itp. lub odezwij sie na pw to Ci wysle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie:do wymiany mam tylną lampę i lewy kierunek i błotnik ten plastikowy bo były uszkodzone.Macie jakiś pomysł na inny błotnik i jakąs fajna lampę?Trochę bym ten motocykl zmienił ale nie chce by była kaszana....

 

Kula26 ETKE masz w j.polskim czy j.niemieckim.Mam w niemieckim lecz kulawo znam język;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na necie możesz znaleść serwisówkę po angielsku, po polsku nie słyszałem żeby była. Moim zdaniem kup oryginał, ew. od modelu po liftingu, ale to musisz dokładnie sprawdzić na fiszkach czy błotnik będzie dobrze spasowany z kanapą i tylnymi boczkami.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...