Skocz do zawartości

Mój nowy Blady już w domu ;)


Mor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się wszyscy chwalą, to i ja swoją radością się podzielę. Moja córka zachwycona jeszcze bardziej ode mnie :icon_mrgreen:. Pozdrawiam i szerokości wszystkim.

Zdjęcie_1

Zdjęcie_2

Z3

Z4

Ja_i_moja_zabawka

Z6

Edytowane przez Mor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekawe jak bedzie sie sprawowal nowy Blady! :flesje:

Gratki....bo jak dla mnie to bardziej na 600 jak na litra wyglada(z wymiarow)Niemniej na zywo robi wrazenie :)

 

Szerokosci :clap: :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki....bo jak dla mnie to bardziej na 600 jak na litra wyglada(z wymiarow)Niemniej na zywo robi wrazenie :icon_mrgreen:

 

Szerokosci :icon_mrgreen: :buttrock:

 

To ogólnojapońska tendencja jest teraz - wpakować silnik 1000ccm w rame 600-tki :biggrin:

 

Gratuluję sprzętu!!

Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nam napisz jak wrazenia z jazdy? Sposób oddawania mocy to dalej Honda czy zaszczepili jej troszkę jadu? :notworthy: ;)

Cóż mogę powiedzieć na razie. W sumie dzisiaj 1-wszy dzień ma tablicę rej, a wcześniej to taka gówno nie jazda. Jeszcze na policję się natknąłem bez blachy i było mało wesoło.

Dzisiaj delikatnie się po Wrocku pokulałem po tankpada, żeby baku nie zedrzeć, a czasu na dalszy wypad nie miałem. Silnika kręcić za bardzo nie chcę, a do 6 kRPM to i trudno jadu oczekiwać. Czekam na święto, to wreszcie chwila będzie, żeby za miasto polecieć, 1-wszy tysiąc natłuc i wreszcie obroty pociągnąc pod czerwone, to się coś będzie działo. No i moto muszę poznać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje !!! Eh tez bym chciał ,ale jakoś ten wyglad mnie odpycha noi jak to moj kumpel okreslił - jest taka mała, ze sie wyglada na tym jak na psie ;-)

 

 

Ps

nie jezdzij bez kasku nawet po osiedlowej drodze,bo nawet mala gleba moze sie niefajnie skonczyć.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje !!! Eh tez bym chciał ,ale jakoś ten wyglad mnie odpycha noi jak to moj kumpel okreslił - jest taka mała, ze sie wyglada na tym jak na psie ;-)

Ps

nie jezdzij bez kasku nawet po osiedlowej drodze,bo nawet mala gleba moze sie niefajnie skonczyć.

 

pzdr

 

Ja też uważam, że okropna do granic możliwości... :bigrazz: Najładniejsze z serii to 1000rr - 04 <=> 07 :bigrazz:

 

I nie rob sobiue zdjec w klapkach bo obciach :)

 

PS. Gdzie kupiles? Z USA? Ile dales?

 

Chyba jednak w europie kupiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...