Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie sledze temat i nie ukrywam ze chciałbym pojawić sie na imprezce .... ale nic mi nie mówią te skróty myślowe ...Sądejówka , śnieznik itd .... ktoś mnie oświeci i naprowadzi czy muszę rezerwować nocleg na dwie osoby czy jedna jak to wygląda od strony technicznej ????

 

Z góry dzięki :)

No, ale z tego co Marcysiek pisze, to został ci tylko Śnieżnik......

 

Z ostatniej chwili - Marcysiek, możesz dopisać jeszcze jednego człowieka? jako singla, tj. gdzie miejsce tam pójdzie - to nowy właściciel byłej Virago mojej lepszej połowy...

 

Dzięki!

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w/w nazwy to ,,domy'' noclegowe w najbliższej okolicy knajpy Biker's Choice w której jest spotkanie, miejsce rezerwujesz przez Marcyśka. Rezerwujesz jedno miejsce jak jesteś sam, dwa jak z drugą osobą, trzy jak lubisz trójkąty, cztery jak jesteś trochę perwersyjny itd. itp. Płacisz na miejscu i robisz co chcesz :icon_razz: lub :icon_mrgreen:

 

no to w taki razie - dwa miejsca od piątku poproszę

 

.... rozumiem ze ktoś mi na miejscu wyjaśni gdzie ten śnieżnik ...no i co z motorami zrobić żebym pieszo nie wracał do domu ....

 

aaa i jeszcze pytanie techniczne ... coś potrzeba do noclegu czy all included ( mam na myśli śpiwór) ....

Edytowane przez daro1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to w taki razie - dwa miejsca od piątku poproszę

 

.... rozumiem ze ktoś mi na miejscu wyjaśni gdzie ten śnieżnik ...no i co z motorami zrobić żebym pieszo nie wracał do domu ....

 

aaa i jeszcze pytanie techniczne ... coś potrzeba do noclegu czy all included ( mam na myśli śpiwór) ....

Do noclegu w Śniezniku nic nie potrzeba, motorki przechowaywane będą w knajpie. Do miejsc noclegu trzeba dojść na pieszko.....ale będzie tam szło masę luda, więc da radę.....

 

Do noclegu w Śniezniku nic nie potrzeba, motorki przechowaywane będą w knajpie. Do miejsc noclegu trzeba dojść na pieszko.....ale będzie tam szło masę luda, więc da radę.....

Lista noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Sabcio x2 (dodatkowo Ania x2- moja córka), Kudłaty x1 (w schronisku- znany z weekendu na Zdolnymśląsku) oraz Stasiu x1 (też schronisko)

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty), Cypis x1, Cociek x1

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla tszoty...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Ewuniek44x1, Mordeczkax1, Mrówax2, Sartx2, mariusz757x2, misiekx2, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2, Virago Yamax1 - brak wolnych miejsc....

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Buber+Piaffe x2, Kożuch x2, Prezesx2, Marek73x2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2

Pokój 3-osobowy: Jesion x3,

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

oraz: Stilgar75x1, wwwwolti x1, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx2, Budzy x1, Harnas x2, Jędrek DWL x2, Jaroga x2, mszyma x2, Kożuch x3 (dodatkowo), max-wulkan x1, Raptor x1, makar x1, Buber x1 (dodatkowo), daro1980 x2

 

 

Poza tym szykuje nocleg dla grypy ObLesnegox10, zgodnie z informacją na PW...

 

Tak wygląda rozkład noclegów, jesli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. Z tym, że miejsca są praktycznie jedynie w Śnieżniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeszcze trzeba potwierdzić przyjazd, czy już nie?

Ja jeszcze pewności nie mam, ale chęci nadal są,,, pozdro i dzięki Wszystkim za kontakty na PW...

Buber z Zoną macie u mnie piwa , za chęci bo czy jeszcze ten wyjazd wyjdzie dam znać, na razie się leczę... jak to mówią konowały mnie dorwały, szerokoąci i buziaki dla Wszystkich... Tak, tak,Ty też się Lapiesz... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowane są jakieś znaczki pamiątkowe?

 

Fajnie by było mieć coś z Kletna poza oczywiście wspomnieniami i zdjęciami. :flesje:

raz kiedyś koszulki byly

a teraz nikt nic nie pisze to pewnie nic nie bedzie

ale w knajpie mozna koszulki jakies kupic

wiec pamiatke jakąś mozesz sobie zapodac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby było więcej zainteresowanych (a pewnie tak będzie) to można by coś nakręcić.

Grześ :flesje: z forum virago już raz organizował znaczki na Zdwórz, więc jak będzie wola to będą. ;)

Edytowane przez jaroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ udało mi się zdobyć bilety na imprezę (koncert) z okazji wydania nowego albumu Metalliki w Berlinie na 12.09, pojawię się w Kletnie razem z dwoma kandydatami na Odchodzących w sobotę po południu

 

Pozdrawiam

Kozak

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę... jeden teledysk i już mu się w głowie przewróciło... Do Berlina koncertować wyjeżdża... a w Kletnie CO ? gitara ma lezeć a publika stać w kącie ? (czy odwrotnie ? )

Spoko, będę w sobotę na fali koncertu Metalliki, więc jak się da to coś pogramy, jak się sekcja no i przede wszystkim jakieś instrumenty znajdą.

Mam nadzieję, że nikomu żadnych szyb zbijać nie będę :wink:

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki KaKa za pamięć o mnie. Widziałem że Marcysiek już uzupełnił listę... uff w ostatniej chwili się udało.

Czy ktoś jeszcze jedzie w piątek od strony Wawy? Na razie jadę ja, KaKa i Cyklotron.

 

VY

 

Jadę w piątek wcześnie rano. Spanka nie załatwiłem ale pewnie jakaś dobra dusza motonitów mnie przygarnie, heh

 

szerokości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta listy noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Sabcio x2 (dodatkowo Ania x2- moja córka), Kudłaty x1 (w schronisku- znany z weekendu na Zdolnymśląsku) oraz Stasiu x1 (też schronisko)

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty), Cypis x1, Cociek x1

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla aniołków...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Ewuniek44x1, Mordeczkax1, Mrówax2, Sartx2, mariusz757x2, misiekx2, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2, Virago Yamax1 - brak wolnych miejsc....

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Buber+Piaffe x2, Kożuch x2, Prezesx2, Marek73x2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2

Pokój 3-osobowy: Jesion x3,

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

oraz: Stilgar75x1, wwwwolti x1, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx2, Budzy x1, Harnas x2, Jędrek DWL x2, Jaroga x2, mszyma x2, Kożuch x3 (dodatkowo), max-wulkan x1, Raptor x1, makar x1, Buber x1 (dodatkowo), daro1980 x2, dono x1, alonso x1, jaros x1.

 

 

Poza tym szykuje nocleg dla grypy ObLesnegox10, zgodnie z informacją na PW...

 

Tak wygląda rozkład noclegów, jesli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. Z tym, że miejsca są praktycznie jedynie w Śnieżniku...

 

Ujawniać się, kto będzie śmigał przez Łódź, z Łodzi lub okolic do Kletna. Jeden świeżak chce się dołączyć. Info proszę na PW z telefonem kontaktowym.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...