Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z wczesniejszymi zapowiedziami w dniach 12-14.09.2008r w lokalu Baikers Choice w Kletnie planowane jest kolejne spotkanie miłośników Virago. Dla zainteresowanych podaję miejsca noclegowe, prosze o zapisywanie się na listę, noclegi tradycyjnie przeze mnie.

Nie powielać zapisów na innych forach, aby nie było bałaganu i podwójego zapisywania sie pod innymi nickami.

 

Chata Janowa:- już praktycznie zajęta

 

Nad Garażem: - 10 miejsc, też chyba już zajęte przez stała ekipę, proszę o potwierdzenie

 

Sołtysowa- 4 miejsca,

krasnalx2, cezesekx2

 

Sądejówka: ok. 35 miejsc, 25 zł ze śniadaniem,

JareG x12

 

Śnieznik: - na chwilę obecną ok. 70 miejsc, 35 zł ze śniadaniem

 

Była Chata Wiedzina: (jest już nowy właściciel, najwyższy standard, sauna, bilard apartamenty), 15 miejsc, cena po targach 50 zeta od osoby

Zosia x2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie Buber & Piaffe, Śnieżnik, dwójeczka (bez sternika....) :icon_mrgreen:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam się ponownie i o ile można to gdzieś przy dziewczynach, a jak nie to wezmę namiot i już...

Marcyś zrób coś, ja chcę przyjechać - pozdro i szerokości...

 

Przypominam się ponownie i o ile można to gdzieś przy dziewczynach, a jak nie to wezmę namiot i już...

Marcyś zrób coś, ja chcę przyjechać - pozdro i szerokości...

Może ktoś jedzie sam i mógłby po drodze zabrać plecak z woj. lubuskiego - może być z Zielonej Góry lub z Sulechowa. A jeśli jedzie ktoś z Krosna Odrzańskiego to nawet po drodze z miejscowości Brody?

Dzięki za odpowiedzi... można na PW... będę wdzięczna i zobowiązana, dołożę się do paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, EWUNIEK 44 x 1

Jakbyś miała mieć problem z dojazdem z Karpaczewa to daj znać.... wszak jedziemy z lepszą połową w 2 motungi.... Ale nie namawiam, taka luźna propozycja....

 

Ooops, nie doczytałem powyżej. No to sorki. Cza było w Karpaczu zostać.... :icon_question:

Edytowane przez Buber

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...