Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yo!

 

Ooo, czyzby zaistnialy jakies zgrzyty?

 

Pzdr

nie nie, spoko wszystko :icon_eek:

 

Mariusz (mmm),szkoda żeś tak szybko się ewakuował, mam płytkę dla Ciebie.

 

a tak mnie jakoś zmogło w sobotę

za duży ogień chyba w czwartek i piątek był :lalag: :biggrin:

ale będzie jeszcze nie jedna okazja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wszystkim za wspaniałą imprezę :) Było świetnie. Ta ekipa zawsze się sprawdza.

Ubawiłam się z Wami wspaniale :)

Dzięki "Viragowcom", ekipie OOO, ekipie EKG i Wszystkim "niezrzeszonym" :) :) :)

 

Wycieczki po winkielkach jak zwykle miodaśne, widoczki pyszne ! Tam jest po prostu pięknie ...

 

Ale...

No własnie jest pewne ALE

Może napiszcie otwartym tekstem co było nie tak... bo ja to wiem niestety tylko ze słyszenia... ale też mnie strasznie wkurzyło :)

Bo nie widze powodu, dla którego jedna czy dwie kelnerki, miałyby psuć klimat takiego fajnego miejsca, niszczyć pracę organizatorów i robić idiotów z właścicieli lokalu, którzy się moim zdaniem naprawdę starają, wkładają w to masę serca... i pewnie nie mają pojęcia co się dzieje :P

 

Z tego co wiem, kelnerki modyfikowały sobie ceny według własnego uznania, ustalając je według własnego widzimisię i oceny stanu upojenia klienta :P Próbowały kasowac pedwójnie za jedzenie, cena tego samego piwa czy drinka rosła w ciągu kilku godzin o parę złotych itp.

Jak się ktoś oburzył, to podobno usłyszał od jednej z nich - "jak Cie nie stac to kup sobie herbatę" :)

 

Proszę, napiszcie coś od siebie, żeby nie było, że ja tu coś mieszam i wymyślam.

Mnie to osobiście nie dotknęło ale słyszę takie sygnały nie pierwszy raz i strasznie mnie to wkurza :(

Tym bardziej, że bardzo lubie to miejsce, klimat i ludzi

Nie zamiatajmy takich kwasów pod dywan bo wszyscy na tym stracimy.

Chciałabym, żebyśmy mogli jak zwykle wszyscy się tam spotkac na wiosnę, zrobić imprezę i pojechac do dzieciaków z Domu Dziecka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

Hym... ja sie z tym nie spotkalem... Jedynie slyszalem niepochlebne opinie o tej blond kelnerce.

Dlatego... moze tez napiszcie otwartym tekstem, o ktore chodzilo, zeby nie pokrzywdzic "niewinnych" - jesli takie byly.

Bo ja osobiscie bylem pelen podziwu, jak - szczegolnie te dwie mlode brunetki - zapierdzielaly od switu do nocy. Bylbym naprawde zdziwiony jesliby chodzilo o nie. I tez byloby niefajnie, gdyby za jedna zdzire-kombinatorke po uszach dostaly wszystkie - tez te normalne i pracowite kelnerki (jesli of korz ktorejs zarzuty nie dotycza).

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, kelnerki modyfikowały sobie ceny według własnego uznania, ustalając je według własnego widzimisię i oceny stanu upojenia klienta :lapad:

Coś w tym chyba musiało być :biggrin: bo za poranną niedzielną jajecznicę usłyszałem cenę 15zł!! :icon_twisted:

W sobotę jadłem to samo, ale cena była na bank niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam zawsze obsługiwały te czarne, więc nie wiem...

I szczerze mówiąc też nie słyszałem o takich numerach...

 

 

 

Chociaż... wie ktoś, ile kosztowała flaszka wyborowej? Bo właśnie u blondyny brałem...

Edytowane przez cezsek

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz kupuję piwko za 6 zeta a chwilę później to samo piwko za 7 zeta?

Dziewczyny zapier...y niesamowicie. Wystarczyło na chwilę odejść od stolika i zostawić butelkę piwa w 1/3 wypitą i po powrocie stolik pozamiatany z butelek, szklanek, filiżanek mimo tego, że kurtki wisiały, aparaty i inne sprzęty leżały na stoliku obok trunków. Chwała, że nic nie zginęło.

 

Atmosfera i towarzystwo wspaniałe, zabawa przednia ale te małe szczególiki rzutują na klimat panujący w Kletnie

 

Zadaję sobie pytanie czy ktoś nie chce się za szybko wzbogacić na bikerach? Czy Biker Choice ma pięć gwiazdek?

Edytowane przez Sabcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak Arka przegrala ale co tam!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Ja duzo pilem i przepilem wszystko co mialem i wdupietomam!!!!!!

 

-zasadniczo nigdy nie liczylem za co placilem i nic powiedziec nie moge!!!!!do Kletna zawsze bede jezdzil i tyle, piekna okolica i zdrowe powietrze mam tylko pytanie do wszystkich czy ktos znalazl moj piatek bo ciezko mi bez niego hhahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO tak Arka przegrala ale co tam!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja duzo pilem i przepilem wszystko co mialem i wdupietomam!!!!!!

 

-zasadniczo nigdy nie liczylem za co placilem i nic powiedziec nie moge!!!!!do Kletna zawsze bede jezdzil i tyle, piekna okolica i zdrowe powietrze mam tylko pytanie do wszystkich czy ktos znalazl moj piatek bo ciezko mi bez niego hhahahahahahah!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale się nakwasiło.....szkoda....

Bzyku Twój piątek mam na kasecie video, za małego browarka, mogę Ci go odtworzyć....hahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...