Skocz do zawartości

Spotkanie Viragowców Kletno


marcysiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korekta listy noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Sabcio x2 (dodatkowo Ania x2- moja córka), Kudłaty x1 (w schronisku- znany z weekendu na Zdolnymśląsku) oraz Stasiu x1 (też schronisko)

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty), Cypis x1, Cociek x1

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla aniołków...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Ewuniek44x1, Mordeczkax1, Mrówax2, Sartx2, mariusz757x2, misiekx2, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2, Virago Yamax1 - brak wolnych miejsc....

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Buber+Piaffe x2, Kożuch x2, Prezesx2, Marek73x2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2

Pokój 3-osobowy: Jesion x3,

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

oraz: Stilgar75x1, wwwwolti x1, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx2, Budzy x1, Harnas x2, Jędrek DWL x2, Jaroga x2, mszyma x1, Kożuch x3 (dodatkowo), max-wulkan x1, Raptor x1, makar x1, Buber x1 (dodatkowo), daro1980 x2, dono x2, alonso x1, jaros x1, Gumbej x2.

 

 

Poza tym szykuje nocleg dla grypy ObLesnegox10, zgodnie z informacją na PW...

 

Tak wygląda rozkład noclegów, jesli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. Z tym, że miejsca są praktycznie jedynie w Śnieżniku...

 

Ujawniać się, kto będzie śmigał prze Łódź, z Łodzi lub okolic do Kletna. Jeden świeżak chce się dołączyć. Info proszę na PW z telefonem kontaktowym.....

 

W Śnieżniku jeszcze tylko 3 wolne miejsca......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta listy noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Sabcio x2 (dodatkowo Ania x2- moja córka), Kudłaty x1 (w schronisku- znany z weekendu na Zdolnymśląsku) oraz Stasiu x1 (też schronisko)

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty), Cypis x1, Cociek x1, od Krasnala x2

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla aniołków...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Mordeczkax1, Mrówax2, Sartx2, mariusz757x2, misiekx2, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2, Virago Yamax1 - brak wolnych miejsc....

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Buber+Piaffe x2, Kożuch x2, Prezesx2, Marek73x2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2

Pokój 3-osobowy: Jesion x3,

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

oraz: Stilgar75x1, wwwwolti x1, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx1, Budzy x1, Harnas x2, Jędrek DWL x2, Jaroga x2, mszyma x1, Kożuch x3 (dodatkowo), max-wulkan x1, Raptor x1, makar x1, Buber x1 (dodatkowo), daro1980 x2, dono x2, alonso x1, jaros x1, Gumbej x2, Koza x1, Marek x2 (dodatkowo).

 

Poza tym szykuje nocleg dla grypy ObLesnegox10, zgodnie z informacją na PW...

 

Miejsca noclegowe zapełnione....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsca noclegowe zapełnione....

No to (niestety... :biggrin: ) masz Marcysiek jedna dwójkę do dyspozycji. Względy prywatno-rodzinne nie pozwolą nam się pojawić... a szkoda. No, ale takie życie. Nie mamy szczęścia do ego wrześniowego terminu.

 

Jeszcze potwierdzę obecnego posiadacza Virago mojej lubej - fajny chłopak, będę go namawiał żeby jechał...

 

Siemka i dobrej zabawy życzę!

 

P.S. Sorki Bzyku - natchnieniowa muza się nie pojawi. Ale na pewno będą inne równie dobre! :biggrin:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaroga spokojnie na miejscu na pewno znajdziesz

a jak nie to w sobote wystawimy JĄ na licytację :icon_razz: :banghead: jeszcze zarobisz

Biore ją w ciemno. Zona z córką wyjechała. chata wolna.przechowam we wrocku do Twojego powrotu z piwnicznej!. pozdrawiam stary perak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekta listy noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Sabcio x2 (dodatkowo Ania x2- moja córka), Kudłaty x1 (w schronisku- znany z weekendu na Zdolnymśląsku) oraz Stasiu x1 (też schronisko)

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty), Cypis x1, Cociek x1, Od Krasnala x2

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla aniołków...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Mordeczkax1, Mrówax1, Sartx2, mariusz757x2, misiekx2, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2, Virago Yamax1 - brak wolnych miejsc....

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Gumbej x2, Kożuch x2, Prezesx2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2, Jędrek DWL x2

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

oraz: Stilgar75x1, wwwwolti x1, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx1, Budzy x1, Harnas x2, Jaroga x2, mszyma x1, Kożuch x3 (dodatkowo), max-wulkan x1, Raptor x1, makar x1, Buber x1 (dodatkowo), daro1980 x2, dono x2, alonso x1, jaros x1, Koza x1, Marek x2 (dodatkowo),Marek73 x1, Suzi x4, synek x2

 

 

Poza tym szykuje nocleg dla grypy ObLesnegox10, zgodnie z informacją na PW...

 

Miejsc praktycznie brak, chyba, że ktoś wypadnie....mam jeszcze małą rezerwę na ostatnia chwilę, ale warunki nie najlepsze (w schronisku, koło Chaty Janowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do noclegu w Śniezniku nic nie potrzeba, motorki przechowaywane będą w knajpie. Do miejsc noclegu trzeba dojść na pieszko.....ale będzie tam szło masę luda, więc da radę.....

Lista noclegów:

 

Chata Janowa:

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Sabcio x2 (dodatkowo Ania x2- moja córka), Kudłaty x1 (w schronisku- znany z weekendu na Zdolnymśląsku) oraz Stasiu x1 (też schronisko)

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty), Cypis x1, Cociek x1

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla tszoty...)Kakax1, Kozakx3, Andirutx2, Ewuniek44x1, Mordeczkax1, Mrówax2, Sartx2, mariusz757x2, misiekx2, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2, Virago Yamax1 - brak wolnych miejsc....

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Buber+Piaffe x2, Kożuch x2, Prezesx2, Marek73x2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2

Pokój 3-osobowy: Jesion x3,

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

oraz: Stilgar75x1, wwwwolti x1, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx2, Budzy x1, Harnas x2, Jędrek DWL x2, Jaroga x2, mszyma x2, Kożuch x3 (dodatkowo), max-wulkan x1, Raptor x1, makar x1, Buber x1 (dodatkowo), daro1980 x2

Poza tym szykuje nocleg dla grypy ObLesnegox10, zgodnie z informacją na PW...

 

Tak wygląda rozkład noclegów, jesli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. Z tym, że miejsca są praktycznie jedynie w Śnieżniku...

Marcysiek! znajdziesz 2 miejsca dla zardzewiałych peraków adama i krzycha?w chacie wiedzmina od piątek połódnie do niedzieli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki Mariusz, :)

Beti wcale nie jedzie.

Także zwalniam jedno miejsce w Śnieżniku = jarogax1

Nie obraże się jak wyląduje w Sądejówce :P

 

Jeden gość ode mnie nie jedzie, więc w Sądejówce będzie miejsce dla Ciebie. Do zobaczenia w sobotę.

 

Marcyć tym samym Kozakx2 a jedno miejsce oddaję dla Jarogi.

Dzięki i sorry za kłopot, ale nie moja wina, że gość mi się wyłamał. Przynajmniej ktoś na tym skorzysta.

www.podrobka.com/images/stories/logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz koreakta listy noclegów, pewne zmiany biegną tak szybko, że nie nadążam ich nanosić....:

Chata Janowa:

 

Pierwoszówx2, Hamirx2, Kosinx2, Prezes Bugsx2, marcysiekx2, Sabcio x2 (dodatkowo Ania x2- moja córka), Kudłaty x1 (w schronisku- znany z weekendu na Zdolnymśląsku) oraz Stasiu x1 (też schronisko)

 

Nad garażem:

cyklotronx2, dieselx2, cbrx2, bmwx2, bzykux2

 

Sołtysowa:

cezesekx2, krasnalx2

 

Chata Wiedzmina:

Zosiax2 (pokój "bombonierka"), PitaMx2, Jędrek342x2 (od soboty), Cypis x1, Cociek x1, Od Krasnala x2

 

Sądejówka:

JareGx12 (duża sala na strychu po prawej stronie patrząc na front budynku dla aniołków...)Kakax1, Kozakx2, Andirutx2, Mordeczkax1, Mrówax1, Sartx2, mariusz757x2, misiekx2, StesiUx1, Kossx1, marko873x1, OsTrYx1, mikelakselx1, NICOx2, Virago Yamax1, Jaroga x1 - brak wolnych miejsc....

 

Śnieżnik:

Pokój dwuosobowy:Gumbej x2, Kożuch x2, Prezesx2, edox2, Kojakx2, Strażak+Leszek69 x2, Homer x2, Jędrek DWL x2

Pokój 4-osobowy: Marekx4,

oraz: Stilgar75x1, wwwwolti x1, Wolbix1, mistarox1, Marekx2(dodatkowo), masztakx1, Budzy x1, Harnas x2, mszyma x1, Kożuch x3 (dodatkowo), max-wulkan x1, Raptor x1, makar x1, Buber x1 (dodatkowo), daro1980 x2, dono x2, alonso x1, jaros x1, Koza x1, Marek x2 (dodatkowo),Marek73 x3, Suzi x4, synek x2, lysybald x1

 

 

Poza tym szykuje nocleg dla grypy ObLesnegox10 + Jawa-Perak i Adaś - zgodnie z informacją na PW...

 

Miejsc praktycznie brak, chyba, że ktoś wypadnie....mam jeszcze małą rezerwę na ostatnia chwilę, ale warunki nie najlepsze (w schronisku, koło Chaty Janowej)

 

laser x2 mogę wam zaproponować miejsca w schronisku obok Chaty Janowej, chyba, że cos się zluzuje w innych miejscach....

 

UWAGA:

PRZY ZAKWAEROWANIU PODAWAĆ SWOJE NICKI ALBO OD KOGO JESTESCIE, BO NIEKTÓRZY REZERWAOWALI MIEJSCA PRZEZ KOLEGÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...