Skocz do zawartości

Blokada w Suzuki rg80


Ryjek Ocw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jeżdżę motorem marki Suzuki Rg 80. lecz siedzi gdzieś jakaś paskudna blokada... Pytanie jest Gdzie... Bo na 5 i 6 biegu obrotomierz nie obraca dalej niż 7,5 tys obotów i słychać jakieś trzaski jak by wachy za mało podawał albo coś. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak na 5 biegu dociaga do 7,5 wrzuca 6 bieg i dociaga do 7,5 to oznacza ze silnik ma moc i ma blokade, jak by nie było jakiejś blokady to jak na 6 biegu dociaga do 7,5 to na 5 biegu dociągał by do 9

 

musisz poszukac w starych tematach moze cos znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie jest to blokada w elektryce.........elektryka blokuje na sztywno na x tys obr i tyle....

 

a zębatki masz ok ?? wiesz nie każdy moto kręci do końca obrotomierza na ostatnim biegu szczególnie jeśli ma sie przełożenie na prędkość .......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem przy 9000rpm się dławi (110km/h na 6, ale na niższych biegach też tak jest) w tym motocyklu. Obstawiam zbyt ubogą mieszankę w tym ekstremalnie ekonomicznym gaźniku (np spowodowane przez dziurawy filtr powietrza albo króciec). Ogólnie ja się z tym gaźnikiem "nie polubiliśmy". Niech się inni wypowiedzą, bo to może zupełnie co innego, przychodzi mi do głowy spalanie stukowe (i to by się nawet zgadzało z tymi trzaskami przynajmniej w teorii).

kombinujcie to może i mi pomożecie;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

panowie, jak na 5 biegu dociaga do 7,5 wrzuca 6 bieg i dociaga do 7,5 to oznacza ze silnik ma moc i ma blokade, jak by nie było jakiejś blokady to jak na 6 biegu dociaga do 7,5 to na 5 biegu dociągał by do 9

 

musisz poszukac w starych tematach moze cos znajdziesz

 

Witam pomuzcie mi z blokada w rg bo nie wiem gdzie jest kreci sie do 7-8 tys i ddalej nie moze nie wiemm co moze byc zblokowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motor nie ma blokad. Po prostu konstruktorzy tak zadecydowali, że silnik ma 10 KM przy 5900 RPM i osiągać maksymalnie 80 km/h (w niemczech klasyfikowało pojazd do kategorii A1 prawa jazdy). To tak jak w komarku, 1.8 KM i max 45 km/h. Jak chcesz więcej to zmieniaj cyl i wydech na tuningowy, to wtedy nie będziesz mieć "blokad".

lubisztosuko.gif7,352 osób lubi to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...