Skocz do zawartości

sprzegło KTM LC4 600 pomocy:(


maciekLC4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. zakupilem nowe tarcze sprzegla do KTM LC4 600 wszystko skrecilem tak jak bylo i mam nastepujacy problem otoz jest tak jakby caly czas wcisniete bylo sprzeglo nic nie da sie wyregolowac a jak zapale motor i wbije bieg motor stoi wogole na nic nie reaguje:( prosze o jakas rade co mam zrobic w tej sytuacji tarcze na bank sa dobre z gory dzieki za odpowiedzi pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema,

sprawdź czy znaki na obydwóch częściach kosza sprzęgłowego się zgadzają, jeżeli to jest ok, to sprawdź czy dobrze wkręciłeś śrubę w regulacyjną. Możliwe że przestawił ci się jeszcze ten trzpień z drugiej strony silnika do którego przychodzi linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

regolowalem sprawdzalem dalej cos nie tak:( jak skrece cale sprzeglo dam bieg i wezme przekrece kolem to jest dziwny opor ale kosz sprzeglowy sie nie kreci wogole.... a jeszcze zapytam jaka jest kolejnosc wkladania tarcz? pierwsze przekladka pozniej tarcza przekladka itp... tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zaraz zchodze do garazu. czyli 1 tarcze odkladam tylko pytanie ktora bo zostaja mi dwie z czego jedna ze wszystkich jest troche grobsza

 

jak rozebralem bylo zaczete od przekladki i skonczone na przekladce a gdy zaczne od tarczy skocze na przekladce jedna wyrzuce to docisk nie docisnie mi tarcz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec zaraz zchodze do garazu. czyli 1 tarcze odkladam tylko pytanie ktora bo zostaja mi dwie z czego jedna ze wszystkich jest troche grobsza

 

jak rozebralem bylo zaczete od przekladki i skonczone na przekladce a gdy zaczne od tarczy skocze na przekladce jedna wyrzuce to docisk nie docisnie mi tarcz.....

http://img393.imageshack.us/my.php?image=forumnu9.jpg

Edytowane przez DEAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobilel wszystko tak jak pokazywal schemat. ale mam znow problem z regolacja.... odpale motor wrzuce bieg wszystko jedt tak jak byc powinno rusze z lekim gazem wszystko ok a jak odkrece juz troszke wiecej wchodzi na sprzeglo:-/ co mam zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...