Skocz do zawartości

Co wybrac KTM 250 czy KTM 450 2007


Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzyj ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=6SipL8Jgg-U&feature=related

Tu jeżdżą 2 KTMy. Ten bzyczący to klasa 250ccm (250 2T), ten który ma taki gruby dźwięk to klasa 125ccm (250 4T). Widać jakąś różnicę w prędkości motocykli? Nie, bo to są dzięsiąte sekundy na tym torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak to jest kupi sie moto dopasowane do siebie po jakims czasie wydaje sie slabsze i trzeba zmieniac. Lepiej kupic cos lepszego a dluzej pojezdzic przeciez nie bede jezdzil 125 2 lata zmienie na 250 2t np no i pojerzdze 2 latka i znow mam zmieniac pomyslcie.????

potem juz nie ma na co mistrzu :icon_rolleyes: he he bo wiesz 250 2T juz ma raczej mało rywali jedynie ,mocarne 650 niebiesko żółtych(Husaberg) mają po 70 koni no i 500 2t :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy wyzej maja racje nie porywaj sie na takie bestie. Sam jezdzilem drz 400 i wiem ze na torze czy w ciezkim terenie nie mam szans tej mocy sporzytkowac (mimo ze to 40 kucy i az 40) dla tego teraz zamierzam sie na harda 250 w 4t przezucic ale nie na 450 bo po co (choc paradoksalnie takowego kupuje :) ale tylko na sprzedaz). Ale decyzja nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Powiem z własnego doswiadczenia. Mam 16 lat jezdziłem na 125 4t. W zeszłe wakacje. Po 7 miechach chcialem od razu 450 albo 600 badz 250 2T ! Ale nie. posluchałem rad doswiadczonych i wziałem Exc 125 2T. Motorek na poczatku mnie przerastał. Czuł te konie pomiedzy nogami i naprawde trudno bylo je okiełznac. Seta 2T to taka mała wsieckizna. Jedziesz przy nizszych obrotach a odkrecic manetke gazu to dopiero sie zaczyna jazda. "Dupa" mi latała prawo lewo zakret nie zakret musiałem brac wolno bo bałem sie ze mi uciknie spod tyłka. Dosłownie 125 2T to taka mała wsieklizna maprawde DUUZOOO potrafi ! Mam doswiadczenie z motorami od 2 klasy Szkoły Podstawowej [ aktualnie 1LO ] wiec lekki staz mam ale naprawde ciesze sie ze sie posluchałem i kupiłem 125 2T bo naprawde nie poradziłbym sobie z 450 na poczatku. Latam juz tak sobie od Maja i naprawde nie wiem czy jeszcze chce myslec o zmiania na wieksza pojemnosc. Bo naprawde przyjemnie sie jezdzi taka Setka. !

 

Masz mnie jako przykład ktory pokierowal sie radami doswiadczonych forumowiczow i tego nie załuje.

Dzieki wielkie !

Edytowane przez rivera666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...