Skocz do zawartości

Wszystko na temat HONDY CRF450


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzwoniłem do Olka i pani powiedziała mi, że produkt przez nich sprzedawany pasuje do modeli produkowanych do roku 2005 jednak katalogowo od 2006 nic się nie zmieniło więc powinno równiez pasować, uzwojenie wymienia sie samo bez konieczności wymiany koła magnesowego, taką usłyszałem odpowiedź.

 

I mam jeszcze jedno pytanie czy zmiana zębatki z przodu na większą o jeden ząb dużo zmieni w prędkości maksymalnej i krótkich biegach, chciałbym aby motocykl jechał trochę szybciej i aby silnik tak strasznie nie wył przy zapięciu ostatniego biegu, w chwili obecnej jego V-max wynosi jakies 130 km/h.

 

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz zapieprzać po lesie 150 km/h kosztem elastyczności ? :banghead:

Pomyliłeś sporty , może wyścigi na torze Poznań cię zainteresują :icon_mrgreen:

A producenci części zamiennych nie będą zachwyceni :rolleyes:

 

Większość spowalnia v-max , mój leciał 140 i zmiejszyłem do 110 km/h

zrobił się istny diabeł :crossy:

 

Jeden ząb zmieni naprawdę sporo. To ok 3-4 na tyle.

to 3 zęby na tyle

Edytowane przez LEŚNICZY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę jeździł tylko po lesie, mam dokumenty do swojej CRF więc w grę wchodzi jazda także po drogach, wiadomo ze nie będą to trasy po 100 czy 200 km ale jazda na takim zestawie jak jest teraz jest wg. mnie dość męcząca dla silnika.

 

Dzięki za odp.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Ostatnio w swojej hondzie zauważyłem że przy przedniej zębatce łańcuch delikatnie ociera o karter, od czego mogło to się stać ? Zębatkę z przodu mam 13 zębów, łańcuch nie wiem jakiego jest rozmiaru bo nie patrzyłem, czy jest to możliwe aby był za szeroki ???

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie...wy tu o napedach lancuchach same straszne rzeczy piszecie a ja dopiero co zalozylem nowy do Swoje CRF-ki450 i az boje sie co to bedzie sie dzialo jak zaczne jezdzic:):):)

 

 

o ile ogniw mozna skrocic lancuch?? ja juz skrocilem o 7 nowy lancuch..bo kupilem za dlugi:( czy to nie ma znaczenia o ile sie go skroci tylko aby pasowal??:( pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie...wy tu o napedach lancuchach same straszne rzeczy piszecie a ja dopiero co zalozylem nowy do Swoje CRF-ki450 i az boje sie co to bedzie sie dzialo jak zaczne jezdzic:)

 

 

Kolego a jaką masz z przodu u siebie zębatkę ??? Chodzi mi o ilość zębów....

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam ;)

Ostatnio w swojej hondzie zauważyłem że przy przedniej zębatce łańcuch delikatnie ociera o karter, od czego mogło to się stać ? Zębatkę z przodu mam 13 zębów, łańcuch nie wiem jakiego jest rozmiaru bo nie patrzyłem, czy jest to możliwe aby był za szeroki ???

Pzdr.

Nowe tutaj jestem wiec witam wszystkich.

W mojej hondzie tez ociera , ja mam 15 zebow z przodu i o-ring łancuch.

Moja bestia na supermoto jest zrobiona - polecam :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...