Skocz do zawartości

XXI Ogólnopolski Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów


Kosin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem, zachlałem pałe, spałem pod chmurką, zalało mi namiot i cały dobytek, sobotni poranek spędziłem przy ognisku w swym sexownym obcisłym dresie adidasa z równie seksownym różowym śpiworem na plecach, pasem nerkowym na kołku i skórami na plecach. :) Mimo kapcia w mordzie i wielu innym złym czynnikom zlot udał się w 100%, wieczorne łupanie z wydechów i kopanie motongów po same wahacze :icon_twisted: Dziękować tym co mi przypominali przy ognichu że mi się śpiwór topi od temperatury :icon_mrgreen: Widziałem następujących userów :bigrazz:

 

RudyXJ - moja torrba,

kawon, z plecaczkiem,

boszat,

MajorkaGPZ, na bramie jak i później na polu namiotowym,

magicsenna, z plecaczkiem krążył po klepisku :icon_biggrin:)

To tyle hehe.

Jedyne na czym się zawiodłem to: "przykro nam ale nasze panie nie dojechały..." Daliście dupy, większość ludzi przyjechała tam obejżeć cipke :PPP hehe Dozoba na innych imprezach no i w przyszłym roku hehe

Edytowane przez Grzester

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pardom, był striptiz ale byłem tak napruty, że poszedłem spać bo mnie zdenerwował jak powiedział, że nie bedzie :PP musze teraz sie nacieszyć fotkami hehe

 

Jak kopaliśmy dragstara to urwał się amortyzator :) hehe pare fotek jak by ktoś chciał - http://bikepics.com/members/grzester/93cbr...p?i=1395249&s=0

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Striptiz był przed koncertem,ale ja nie byłem wstanie ruszyć dupska :icon_biggrin: . Generalnie impra super i forum było widoczne - szczególnie EKG .Wszystko OK ,no może poza pogodą ,ale atmosfera mimo deszczu była gorąca :icon_twisted: .Pozdro for all i do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No comment ludziska:D Grzestera kojarze :buttrock: zależy z jakim plecaczkiem łaziłem :icon_biggrin: widzę że cie konkretnie zalało:D mnie tylko podmoczyło, namiot był dziurawy :) patrzałem podklejić naklejkiami PL z cpn-u :D Po paradzie jak była wichura to nam go prawie zmiotło hehehe to sie wnerwilismy, odwieźliśmy to wszystko w p...u bo mieliśmy na chate jakieś 40 km ale potem powrót :icon_twisted: panowie no była trzoda. pogoda nie dopisała ale i tak było przednio, za rok wracamy :bigrazz: i sie integrujemy hehehe będzie powtórka z rozrywki :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...