Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem trochę oszczędnie szacujecie ilość paliwa na setkę , u mnie jest tak : jak jadę z żoną to jest super oszczędnie , ale w innych sytuacjach nawet do 7 l / 100 . Odnośnie rezerwy raz zatrzymałem się 17 milach , dobrze że w wiosce bo bym pchał moto , a kiedyś zrobiłem nawet 23 mile i nie zgasła to był cud bo to było na s3 a tam o paliwko ciężko miejscami. Odnośnie przekładni , to chodzi o tę małą pośrednią a nie skrzynię zmiany biegów , bo tę smaruje olej silnikowy. Jestem z okolic Białogardu kolego infimiti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris1, ja nie szacuję, ja liczę. Po drugim tankowaniu miałem wątpliwości czy może nie dolałem, ale skoro podobny wynik mi wychodzi po ósmym tankowaniu, to błąd już nie jest możliwy. Takie niskie zużycie paliwa, to miły extra bonus od maszyny, która jest duża, ciężka, ale zrywna i szybka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kris to nie jest cud że przejechałeś na rezerwie 23 mile. Wg moich doświadczeń, rezerwa zapala się przy przy ok. 5 l. paliwa w zbiorniku. I teraz w zależności jak ciśniesz zrobisz nawet o wiele więcej mil. Nie jechałem nigdy do końca, ale zdarzyło mi się przejachać 80 km na rezerwie oczywiście "oszczędzając" bo wiedziałem że daleko do stacji benzynowej. Na co dzień jeżdżąc 100 - 120 km/h i startując w miarę spokojnie, moto zużywa mi na poziomie 5l/100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w zasadzie się z wami zgadzam bo to są prędkości na jakie pozwala mi jazda bez poobijanych boków przez moją żonę , ale jeżeli mówimy o jeżdzie z troszeczkę większym polotem , to się zużycie paliwka znacznie zmienia , wiem co mówię bo mam Rajdera od 7 - miu lat . Jeżeli mam być szczery to u mnie rezerwa wystarcza na 20 mil tyle ile podaje producent i podałem wam skrajne przypadki. Przy tankowaniu wchodzi wtedy do zbiornika prawie 15 l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Po wielu miesiącach poszukiwań również jestem szczęśliwym posiadaczem Raidera. Trochę się po Polsce naszej ukochanej najeździłem,wiele sprzętów obejrzałem ale w końcu się udało. Szczególnie krótkie oglądanie było u handlarzy z rzeszowa i okolic.

 

Czytam forum już dłuższy czas jednak teraz dopiero dołączam wraz z moim Raidkiem.

 

pozdrowienia dla Wszystkich :crossy:

Edytowane przez tuono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę kolejny oby szczęśliwy posiadacz Rajdka . Gratuluję trafnego wyboru . Ostatnio zamontowałem w miejsce szyby ( średnia z Polkomu ) czaszę od HD Elektra z szybką 5 cali czarną nie wiem czy dobrze zrobiłem , ale wygląda nie najgorzej . Powoli zbliżam się do zamierzonego wyglądu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...