Skocz do zawartości

Yamaha Raider


Raptor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Raiderowców :)

 

Czy ktoś z Was wymieniał kiedykolwiek olej przekładniowy w skrzyni biegów ?

 

LwG

 

 

Należy wymieniać go co 2 lata. O wymianie świec także warto pamiętać, bo moto przestaje zapalać za pierwszym razem.

 

Z ciekawostek: w trasie na rezerwie można zrobić ok 20mil. Sprawdziłem :) Nowa trasa obok Lublina to prawdziwa pustynia - na odcinku 60km nie było żadnej stacji paliw. Zabrakło mi kilometra do pięknej, nowej BP.

 

Z racji, ze wcześniej nie było kiedy dopiero teraz zamierzam wymienić oleje. Mam pytanie, bo kupiłem moto zalany Castrol 4T 20W40, to jest mineralny olej, po kupnie zrobiłem jakieś 4-5tys mil. Czy teraz dalej zalewać mineralnym Castrol 4T ale 20W50, czy zalać Motulem 5100 4T 15W50. Co do przekładni to wyczytałem aby zalać Gearbox 80W90

.

 

 

A czy nie lepiej posłuchać producenta i zalać wartość jaką sobie życzy? Przecież są podwieszone instrukcje obsługi - nawet po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździcie??

A ja mam pytanie. Czy ktoś ma jakieś dojścia do akcesoriów z USA?? Przedwczoraj jadąc (nie wiadomo z jakiej przyczyny) odpadła mi chromowana osłona wahacza z prawej strony. Niestety nie było już co zbierać, bo TIR po niej przejechał.

Potrzebuje coś takiego:

http://sklep.motomoto.pl/NAKLRAMA/2533-Nakladka-na-wahacz-Kuryakyn-8942.html

Yamaha Virago 535 -> Suzuki VS800 -> Yamaha Raider XV1900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego może ze się trzyma na pasku tasmy i jak przykeisz na nieprzygotowana powierzchnie to wcześniej czy później spadnie. można to kupic w lidorze albo w polkomie, na allegro tez cos widziałem, w przypadku tanich akcesoriów lepiej kupic na miejscu niż sciagac bo przesylka, clo i wychodzi nie za tanio.

 

I tak moto gotowe do zrobienia trasy, dzięki jeszcze raz Daniel75 za pozyczke kufrow, wroca z whiskaczem:)

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli latasz na Kocierz to niewykluczone ze sie trafimy, na zamknieciu poprzedniego sezonu spotkalem tam goscia na malopolskiej czarneh raiderce wiec moze mielismy juz okazje

K

 

 

Ktoś mnie napotkał i wywołuje do tablicy....? ;) Dajcie znać na priv, jak będziecie się włóczyć po mojej okolicy, spotkamy się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździcie??

A ja mam pytanie. Czy ktoś ma jakieś dojścia do akcesoriów z USA?? Przedwczoraj jadąc (nie wiadomo z jakiej przyczyny) odpadła mi chromowana osłona wahacza z prawej strony. Niestety nie było już co zbierać, bo TIR po niej przejechał.

Potrzebuje coś takiego:

http://sklep.motomoto.pl/NAKLRAMA/2533-Nakladka-na-wahacz-Kuryakyn-8942.html

Hej Rayan,

 

Osobiście nie mam tej części, ale gdy szukałem drobiazgów do naprawy mojego rumaka (lekki szlif w USA), namierzyłem gościa na podkarpaciu, który miał wszystkie części których potrzebowałem.

Oto numer do niego: 534060915.

Nie mam pewności czy aktualny, bo ostatnie części kupowałem jesienią, ale spróbuj.

 

Pozdrawiam,

Hihus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Rayan,

 

Osobiście nie mam tej części, ale gdy szukałem drobiazgów do naprawy mojego rumaka (lekki szlif w USA), namierzyłem gościa na podkarpaciu, który miał wszystkie części których potrzebowałem.

Oto numer do niego: 534060915.

Nie mam pewności czy aktualny, bo ostatnie części kupowałem jesienią, ale spróbuj.

 

Pozdrawiam,

Hihus

Albo zadzwoń pod ten nr: 508 050 341 http://www.chopper-house.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

oj, afera się robi. usunąłem posta z reklamą obcego forum, administracja nie życzy sobie tego typu "inicjatyw" na fm. i tyle. każdy z Was miałby podobne podejście, jakby inwestował pieniądze i czas, a klienci reklamowali na Waszej tablicy konkurencję

EOT

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...