Skocz do zawartości

co kupić do 16tys?


COBAR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie?musze kupić auto do 15-16tys.(Na gotowo)

Pod uwage biore tylko audi A3,A4 golfa IV lub astre II

 

audi i golfa obstawiam z silnikiem 1.9tdi,astre tez w dizlu tylko nie wiem jaki silnik najlepszy?

 

Lub wszystkie w benzynie(1.6 ?) i po kupnie załozenie instalacji gazowej..

 

Sam juz nie wiem...doradzcie coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie?musze kupić auto do 15-16tys.(Na gotowo)

Pod uwage biore tylko audi A3,A4 golfa IV lub astre II

 

audi i golfa obstawiam z silnikiem 1.9tdi,astre tez w dizlu tylko nie wiem jaki silnik najlepszy?

 

Lub wszystkie w benzynie(1.6 ?) i po kupnie załozenie instalacji gazowej..

 

Sam juz nie wiem...doradzcie coś...

Hę też poszukuję samochodu i powiem Ci, że za tą sumę możesz celować tylko w astrę. Golfiki i audiki niestety więcej kosztują i co gorsza po dzwonach są. W komisach nie spotkasz bezwypadkowego mimo, że piszą.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez proponuje ASTRE tylko chesz kombi czy "heczbeka"? silnik ja bym probowal znalesc dobry egzemplarz z 1.7TD(isuzu)

 

ps.Ile km rocznie robisz?

 

W sumie to ma być auto dla mojej kobitki...myśle że rocznie natrzaska z 15kkm...

Kombi odpada,za duzy mimo że stoją najtaniej...

 

Nie sądzicie że przy dzisiejszych cenach ON lepiej założyć gaz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez sugerowalbym sklonic sie ku silniczkowi 1.7 kumpel jezdzi i zachwala, spalanie niewielkie i odejscie tez w zupelnosci wystarczajace nie tylko dla kobiety...

:lapad:

 

Dziki YZF ma astre II w 2.0 dieslu i chce sie pozbyc bo mu spalanie nie odpowiada ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfa IV ale jakieś starsze roczniki, sam kupowałem niedawno z 2003 (04 pierwsza rej.), 1.6 105KM, z Niemiec od 1 właściciela, od razu zagazowany, spalanie 9 litrów cykl mieszany - klima na auto (klimatronik, więc chodzi cały czas), buty 205|55|16 auto z pełnym najbogatszym wyposażeniem, ogólnie autko przyjemne, ze starszego rocznika na pewno się coś znajdzie równie ciekawego i tańszego (koszty sprowadzenia, opłat, instalacji gazowej w sumie wyszło ponad 25tys.).

 

Był dylemat diesel czy benzyna+lpg. Ostatecznie wygrała benzyna z gazem, a to dlatego, że z założeń nie będzie robione rocznie więcej jak 15-20 tys., także diesel nie bardzo się opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 Opla chodzi jak traktor i ma duże spalanie. 1.7 jest też Opla i on jest najbardziej powszechny, ciężko znaleźć 1.7 z Isuzu a w dodatku z klima. Nie zazdroszczę Ci bo niedawno miałem ten sam problem. Astry które oglądałem to były w tych pieniądzach wyjeżdżone zwłoki. Ja szukałem kombi i w efekcie wybrałem dużo tańszego Golfa III kombi w benzynie , który zagazowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wedlug mnie, to przy takim przebiegu rocznym(15 tysi) to nie arto myslec o Dieslu. Gaz to tez srednio oplacalny. Jak dla kobity , to bralbym jakies 1,4 w benzynie i jezdzil bez pierdolenia sie z gazem.

Tanie w zakupie, tanie w eksploatacji-na dojazdy do pracy i zakupy w sam raz :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...