Skocz do zawartości

Zdałem mature i dostałem sie na studia :D


Boberson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gratuluje!!!

cos wiem o zdawaniu matur i dostawaniu sie na studia.

moj mlodszy brat wyladowal szczesliwie na Akademii Medycznej w Warszawie i na kazdej innej uczelni na jaka skladal papiery. Oj bylo stresu w domu ;]

 

jeszcze raz gratulacje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje :biggrin: Ja jeszcze nie wiem gdzie idę na studia, ale już wiem, że w mieszkaniu będę mieszkał. Szkoda mi wątroby na akademik :flesje: :cool:

 

Tak czy siak wątroba ucierpi.. przecież to studia :biggrin:

 

BTW, Boberson gratulacje :bigrazz:

Edytowane przez KaZet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No slyszalem ze trzeba ostro kuć na budownictwie :clap: Teraz mam tradycyjny dylemat: akademik czy mieszkanie :notworthy:

iść na studia i mieszkać w mieszkaniu to trochę bez sensu :(

pozdr

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej:) akademiki są dla twardzieli :D a tak poważnie to gratulacje, na lądówce trzeba sie troche pomęczyć ale skoro sie dostałeś to nie bedzie tak źle, mieszkam na akademikach pk i jakos daje rade, nawet moje moto dawało rade, raz poległo na prawy bok ale później juz nie bylo żadnych akcji

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczere gratulacje - obyś dociągnął do szczęśliwego końca!

 

Jeżeli chodzi o dach nad głową to polecałbym spróbować sił w akademiku (akcje które można tam zobaczyć i przeżyć to bezcenne doświadczenie życiowe!). Jak będziesz miał dosyć "zakuwania" po nocach z kolegami zawsze będziesz mógł rozejrzeć się za normalnym mieszkaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Budownictwo to zaje.. kierunek , prace z palcem w dupie znajdziesz , popracujesz troche , pózniej zakładasz własna firme a klientów kradniesz poprzedniej.

2.Tylko w akademiku, pomijając ogół przezyc jakich doznasz , masz pod ręka ludzi z twojego roku, zawsze jakies notatki pierdoły informacje masz pod reka nawet jak całe wykład przedłubałes w nosie to ktos na nie polazł a jechac do znajomka przez pół miasta a przez 3 pietra to spora róznica :)

3. 5 lat w akademcu za mna , wiec powysze 2 punkty potraktuj powaznie.Nie studiowałem z betonami tylko znam ludzi i ich historie , opłaci sie , uwierz.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklepałem sobie dziś miejsce w akademiku DS1 "Rumcajs" :crossy: Oczywiscie nie bez klopotów . Stalem w kolejce 2 godziny bo z początku szanowne panie niezbyt przykładały sie do roboty (kawka, ploteczki itp. :crossy: ), gdy zblizala sie godzina zakonczenia pracy wyraznie przyspieszyly i odliczyly pewną liczbę osob ktore przyjmą a reszte pożegnały :flesje: Ciekawe co sie bedzie dzialo przy kwaterowaniu ... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...